MOBIL.sk MOBIL.sk

Ušetrite až 17 eur! Týchto 5 platených iOS aplikácií je dnes dočasne ZADARMO!
zdroj: apps.apple.com

Ušetrite až 17 eur! Týchto 5 platených iOS aplikácií je dnes dočasne ZADARMO!

Problém aplikácií v App Store je ten, že tie najlepšie sú často platené. Našťastie nám ale vývojári z času na čas ponúknu naozaj štedré zľavy a my si tak môžeme stiahnuť aj prémiové aplikácie zadarmo. Dnes tu máme 5 platených appiek pre vaše iPhony a iPady, ktoré majú spolu hodnotu takmer 17 eur, avšak vy ich môžete mať všetky zadarmo! Len sa poponáhľajte, nevieme ako dlho budú jednotlivé zľavy platiť.

Simple Repeat Timer

Presne ako názov napovedá, ide o jednoduchý časovač pre ľudí, ktorí nepotrebujú zbytočne veľa funkcií. Časovač si môžete nastaviť tak, aby sa opakoval a veľkým plusom je aj originálne minimalistické spracovanie. Využiť ho môžete na meranie času pri práci, kruhových tréningoch, v posilňovni alebo počas športových hier.

zdroj: apps.apple.com

0,99€ > zadarmo

AR Measure

Rozšírená realita nie je len o šialených a zábavných filtroch v Snapchate. V skutočnosti môže byť aj veľmi užitočná. Príkladom je aplikácia AR Measure, ktorá slúži na meranie rozmerov pomocou vašej kamery. Podporuje viacero rôznych jednotiek a priamo v aplikácií môžete spraviť aj fotografie s odmeranými rozmermi. 

zdroj: apps.apple.com

1,99€ > zadarmo

ScanBee – Scanner & copier

ScanBee je jednoduchá aplikácia, ktorá premení váš iPhone na prenosný skener dokumentov. Sama vás naviguje tak, aby ste dokument odfotili čo najpresnejšie a automaticky rozlíši okraje dokumentu. Sníma vo vysokom rozlíšení a vytvára PDF súbory. Tie môžu mať dokonca aj viac strán. 

zdroj: apps.apple.com

2,99€ > zadarmo

mySolar – Build your Planets

MySolar je hra, v ktorej sa môžete zahrať na boha, ktorý vytvára vesmír. Vašou úlohou je vybudovať funkčnú slnečnú sústavu s najrôznejšími planétami od výmyslu sveta. Zároveň budete musieť bojovať proti ostatným slnečným sústavám a získavať ich zdroje, aby ste sa stali väčšími a silnejšími.

zdroj: Unknown ProjectX | youtube.com

9,99€ > zadarmo

Speed Tank

Aj posledná aplikácia na našom zozname ja hra. Tentoraz však s nostalgickou grafikou a gameplayom. Dostanete do rúk tank a vašou úlohou bude ničiť súperov a prežiť na mape. Pripravte sa na množstvo tankov, obrovské explózie a tvrdé tankové boje na najrôznejších mapách.

zdroj: apps.apple.com

0,99€ > zadarmo

zdroj: bgr.com

Najnovšie z kategórie: Appky / Soft / Hry

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio