MOBIL.sk MOBIL.sk

Spomínate si na Flappy Bird? Títo vývojári ju prerobili na štýl hry Fortnite
zdroj: flappyroyale.io

Spomínate si na Flappy Bird? Títo vývojári ju prerobili na štýl hry Fortnite

Nová hra Flappy Royale kombinuje Flappy Bird a Fortnite

Flappy Bird je mobilná hra, ktorá sa za pár dní stala tak celosvetovo populárnou, že ju dnes môžeme označiť za legendu. Naopak, Fortnite je počítačová hra, ktorá je ale taktiež extrémne úspešná a pravidelne sa umiestňuje na prvých priečkach najhranejších hier. Tak prečo tieto dve hry nespojiť dokopy? 

Niečo také si zrejme povedala dvojica vývojárov Orta Therox a Em Lazer-Welker, ktorí spoločne vytvorili hru s názvom Flappy Royale. Tá si prepožičala úspešný koncept z pôvodného Flappy Bird, akurát, že ho obohatila o populárny prvok royal hier, medzi ktoré patrí Fortnite či PUBG. 

zdroj: Flappy Royale

Podobne ako v pôvodnej hre, aj tu ovládate malé lietajúce zvieratko a vašou úlohou je vyhnúť sa prekážkam. Ťukaním na obrazovku meníte výšku jeho letu a snažíte sa zaletieť čo najďalej, ako to ide. Akurát, že okrem vás bude túto hru hrať aj ďalších 99 hráčov, presne ako v hre Fortnite. No a vašim cieľom je doletieť ďalej ako všetci ostatní. Svojich protivníkov vidíte v reálnom čase a môžete tak sledovať, koľko ich ešte ostalo. No a samozrejme, ako v každej správnej royale hre na začiatku vystupujete z lietajúceho autobusu. 

Vo Flappy Royale si môžete prispôsobiť zvieratko, s ktorým hráte. Na výber máte z viacerých druhov od ježka cez psa až po niečo, čo vyzerá ako lietajúci banán. Následne mu môžete vyskladať aj špeciály štýl z prvkov ako klobúk, okuliare či baretka.

Flappy Royale je aktuálne vo fáze testovania. Autori ale ponúkajú otvorenú betu, takže si ju môžete zahrať aj vy. Stačí, ak si ju stiahnete z Google Play alebo App Store. Pripravte sa ale na to, že ide nejde o stabilnú verziu a hra preto môže mať svoje chyby. Oficiálne vydanie autori plánujú niekedy v priebehu tohto mesiaca.

Najnovšie z kategórie: Hry

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio