MOBIL.sk MOBIL.sk

Spoločnosti Xiaomi sa darí. Len za 8 dní predala 1 milión kusov náramku Mi Band 4
zdroj: Xiaomi

Spoločnosti Xiaomi sa darí. Len za 8 dní predala 1 milión kusov náramku Mi Band 4

Hoci mali smart hodinky a smart náramky pomalší rozbeh, v súčasnosti sa tešia veľkej obľube. Ich ceny klesajú a funkcií stále pribúda. Svoje o tom vie aj spoločnosť Xiaomi, ktorá hlási predajný rekord svojho nového fitness náramku Xiaomi Mi Band 4.

Spoločnosť Xiaomi v priebehu tohto mesiaca predstavila už štvrtú generáciu svojho fitness náramku Mi Band 4. Ten zaujal čínskych zákazníkov natoľko, že si ho za prvých 8 dní zakúpil až 1 milión ľudí. Európa a zvyšok sveta pritom na spustenie predaja ešte len čaká.

Xiaomi Mi Band 4 sa začal predávať a značka Xiaomi hovorí, že miestami ho expedovali rýchlosťou až 5000 kusov za hodinu, čo z neho urobilo najrýchlejšie sa predávajúci kus nositeľnej elektroniky od spoločnosti Xiaomi v jej histórii. Náramok má väčší OLED displej s jemnejším rozlíšením ako mal predchodca.

xiaomi mi band 4
Oficiálny obrázok spoločnosti Xiaomi, ktorý oznamuje predajné úspechy / Xiaomi

Displej kryje zahnuté 2.5D sklo a samozrejme nechýbaju ani extra funkcie. Najpríjemnejšie na tom celom je, že náramok Mi Band 4 by mal vydržať pracovať 15 až 20 dní na jedno nabitie.

Xiaomi Mi Band 4 sa začne u nás (a vo zvyšku sveta) predávať 26. júna. Jeho cena je v prepočte asi 21 € a verzia s technológiou NFC vyjde na 30 €. V oficiálnej distribúcii však môžeme kvôli poplatkom očakávať jemne vyššiu cenu. Xiaomi Mi Band 4 by však mal patriť stále k tým najlacnejším na trhu.

Najnovšie z kategórie: Xiaomi

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio