MOBIL.sk MOBIL.sk

Samsung vraj odstránil väčšinu problémov Galaxy Fold. Stále ale nevieme, kedy sa bude predávať
zdroj: Samsung

Samsung vraj odstránil väčšinu problémov Galaxy Fold. Stále ale nevieme, kedy sa bude predávať

Skladací smartfón Galaxy Fold by sme nezaradili medzi najúspešnejšie produkty Samsungu. Spoločnosť ho ešte ani nestihla oficiálne uviesť do predaja a už sa objavilo množstvo chýb. Tie si všimli recenzenti, ktorí mali ako prví možnosť vyskúšať si tento prelomový smartfón. Mnoho testovaných kusov sa dokonca v priebehu používania stalo úplne nefunkčnými.

Aj to je dôvod prečo Samsung nakoniec jeho predaj posunul. A potom znova a znova. Až to vyzeralo tak, že skladací smartfón bol príliš veľké „sústo“ aj pre tak veľkú spoločnosť ako Samsung. Postupne však na všetkých nedokonalostiach Galaxy Fold pracoval a podľa slov viceprezidenta Displejov Samsung, Kima Seong-cheol, je pripravený na predaj.

Ako sám povedal, väčšina problémov spojených s displejom bola odstránená. „Galaxy Fold je pripravený na to, aby vstúpil na trh,“ povedal v rozhovore pre Korea Herald. Je zaujímavé, že o skladacom smartfóne hovorí ako o produkte, ktorý je pripravený na vstup na trh, no zároveň odstránili len „väčšinu“ problémov. Zostáva nám len dúfať, že to nemyslel doslovne, pretože od 2000 dolárového smartfónu očakávame, že nebude mať žiadne problémy.

zdroj: Samsung

Aj napriek tomu všetkému ale stále nevieme, kedy vlastne Galaxy Fold na ten trh vstúpi. Samsung pôvodne plánoval spustiť jeho predaj 26. apríla, takže aktuálne s ním mešká už dva mesiace. Je ale určite lepšie, ak na ňom ešte trochu popracuje, ako keby mal zákazníkom priniesť problémový produkt. A koniec koncov sa ani nemá kam ponáhľať, keďže aj jeho najväčší konkurent Huawei odložil spustenie predaja svojho skladacieho smartfónu Mate X.

Najnovšie z kategórie: Samsung

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio