MOBIL.sk MOBIL.sk

Malý Slovák spravil test odolnosti kartónového Google Pixel, ktorý si sám vyrobil!
zdroj: Little Tesla | youtube.com

Malý Slovák spravil test odolnosti kartónového Google Pixel, ktorý si sám vyrobil!

Kreatívneho Slováka si dokonca všimli aj v zahraničí.

Malý Slovák, ktorý vystupuje na YouTube ako Little Tesla, je zrejme veľkým fanúšikom smartfónov. Rozhodol sa totiž založiť si kanál, v ktorom bude testovať mobily a vytvárať užitočné návody. Jeho štýl je však trochu netradičný – smartfóny, ktoré rozoberá, sú z kartónu.

Zrejme najzaujímavejšie sú jeho dve najnovšie videá. V tom prvom testuje odolnosť smartfónu Google Pixel, ktorý si sám vyrobil. Je vyrobený z kartónu, po bokoch má tlačidlá a pozor... Dokonca aj konektor na slúchadlá. Pri tvorbe videa sa inšpiroval Zackom z kanálu JerryRigEverything. Celý test spravil tak, ako to robieva Zack – vrátane škriabania displeja rôznymi materiálmi, testu ohňom či pokus o ohnutie. Pokiaľ sledujete kanál JerryRigEverything, určite sa na videu pobavíte.

zdroj: Little Tesla | youtube.com

V tom druhom videu nám Little Tesla ukáže, ako vymeniť batériu na staršom Google Pixel. Ten je opäť vyrobený z kartónu a to vrátane jeho vnútra, kde sa nachádza snímač odtlačkov prstov, senzory, mikrofón, kamera a samozrejme batéria. Batériu vymenil ako profesionál, akurát, že nová bola trochu priveľká a musel použiť nožnice. 


zdroj: Little Tesla | youtube.com

Obidve videá sa stali populárne a ľudia na internete si chlapcov štýl rýchlo obľúbili. Vďaka tomu, že ich natočil po Anglicky, si ho všimli aj veľké zahraničné portály ako PhoneArena či Android Police, ktoré o ňom napísali články. Jeho videá sa dokonca dostali aj k samotnému Zackovi z JerryRigEverything. Ten v komentároch ocenil, že jeho batéria má uško na ťahanie a myslí si, že každý smartfón by to mal mať. 

Kreatívnemu chlapcovi držíme v jeho videách palce. Určite budeme radi, ak o ňom ešte budeme počuť a spraví testy odolnosti aj na ďalšie smartfóny.

Najnovšie z kategórie: Video

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio