MOBIL.sk MOBIL.sk

Pripravovaný smartfón Google Pixel 4 bol odfotografovaný v Londýne
zdroj: @madebygoogle | twitter.com

Pripravovaný smartfón Google Pixel 4 bol odfotografovaný v Londýne

Google nepatrí k spoločnostiam, ktorým sa darí udržiavať v tajnosti informácie o svojich produktoch. O smartfónoch Pixel väčšinou vieme všetko do posledného detailu, dlho pred ich predstavením. A inak to nie je ani v prípade štvrtej generácie, o ktorej sme toho počuli už naozaj veľa.

Neustále úniky už zrejme nebavia ani samotný Google, keďže nám tento týždeň na Twitteri oficiálne odhalil podobu Pixelu 4. A teraz sa tento smartfón dokonca objavil na verejnosti. Zdroj portálu 9to5Google odfotil človeka v Londýne, ktorý ho údajne používal. To najdôležitejšie, čo na ňom vidíme, je veľká štvorcová kamera na zadnej strane. 

zdroj: 9to5google.com

Inak nám toho ale veľa nepovedal. Mobil je umiestnený v klasickom obale, ktorý Google vyrába aj pre staršie Pixely. Všimnúť si ale môžeme malú dieru na vrchu smartfónu, v ktorej sa zrejme nachádza druhý mikrofón. Ten by mal slúžiť na stereo nahrávanie zvuku a funkciu rušenia okolitého hluku.

Zdroj videl aj prednú stranu údajného Pixelu 4. V obrazovke nebol žiadny výrez ani diera. Kamera bola umiestnená nad displejom tak, ako to mal napríklad Pixel 3. Minimálne v prípade lacnejšej verzie sa tak nedočkáme veľkého bezrámikového dizajnu, o ktorom pôvodne hovorili niektoré zdroje. 

zdroj: @madebygoogle | twitter.com

Predstavenie Pixelu 4 a 4 XL očakávame až v októbri. To znamená, že nám zostáva ešte niekoľko mesiacov, kým sa nám všetky tieto dohady oficiálne potvrdia. Musíme ale povedať, že uniknutých informácií a fotografií zatiaľ bolo naozaj veľa. Niektorí si kvôli tomu dokonca mysleli, že by sme sa nových Pixelov mohli dočkať o niečo skôr. Avšak, podľa informácií od amerického operátora Verizon, ktorý bude Pixel 4 predávať, je spustenie predaja naplánované až na október.

Najnovšie z kategórie: Google

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio