MOBIL.sk MOBIL.sk

Instagram mal včera večer masívny výpadok!
zdroj: MOBIL.sk

Instagram mal včera večer masívny výpadok!

Včerajšok opäť neprial Instagramu. Sociálna sieť mala výpadok na celom svete.

Pokiaľ ste včera večer (13.6.2019) chceli pracovať s Instagramom, je dosť možné, že ste neboli schopní aktualizovať svoj feed s fotkami alebo správy. Na desktopovej verzii v prehliadači počítača sa niektorým dokonca objavila hláška "Sorry, something went wrong." s logom spoločnosti Facebook. Momentálne by už sociálna sieť mala fungovať korektne.

"Technická chyba zapríčinila, že niektorí ľudia mali problém s prístupom do svojho instagramového účtu," potvrdil hovorca Instagramu. Problém je však už moemtnálne vyriešený a Instagram sa ospravedlňuje za vzniknuté ťažkosti. Stránka DOwndetector, ktorá mapuje výskyt problémov rôznych služieb dostala 57 tisíc hlásení zo Severnej Ameriky, Južnej Ameriky, Európy, Ázie, Austrálie a Nového Zélandu. Výpadok bol teda globálneho charakteru.

Ľudia si zo vzniknutej situácie robili žarty najma na Twitteri, ktorý masívnym výpadkom podlieha málokedy. Postupne sa však situácia dávala do poriadku a v noci už mnohí oznamovali, že Instagram im ide. Presnú príčinu výpadku, sme sa od sociálnej siete nedozvedeli.

zdroj: cnet.com

Najnovšie z kategórie: Instagram

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio