MOBIL.sk MOBIL.sk

V novej hre Breaking Bad: Criminal Elements budete vyrábať „tovar“ po boku Waltera Whitea
zdroj: play.google.com

V novej hre Breaking Bad: Criminal Elements budete vyrábať „tovar“ po boku Waltera Whitea

Breaking Bad, alebo po slovensky Perníkový tatko, je jeden z najúspešnejších amerických seriálov všetkých čias. Veľký úspech zaznamenal aj na Slovensku a pre všetkých jeho fanúšikov máme skvelú správu – najnovšie mieri do našich smartfónov.

Breaking Bad: Criminal Elements, ako znie oficiálny názov hry, je dostupný pre iOS aj Android zariadenia už niekoľko dní. Zhostíte sa roly spolupracovníka Waltera Whitea a Jesseho Pinkama a spolu s nimi sa pokúsi vybudovať veľké drogové impérium. Na svojej ceste sa stretnete aj s ďalšími známymi postavami zo seriálu ako Gus Fring, Saul Goodman či Mike Ehrmantraut. 

zdroj: FTX Games | youtube.com

Hra sa nesie v duchu zaužívaného konceptu budovateľských hier. Svoj biznis začnete v starom karavane, z ktorého sa ale čoskoro stane veľký drogový komplex s laboratóriami, úschovňami peňazí a inými budovami. Tie si budete postupne vylepšovať tak, aby ste sa stali najväčším výrobcom a dodávateľom v okolí. 

Okrem vyrábania drog budete mať za úlohu bojovať proti nepriateľským gangom a brániť svoje impérium pred útočníkmi. Nečakajte ale na príliš prepracovaný bojový systém, o všetko sa budú starať vami postavené budovy a charaktery. 

zdroj: play.google.com

Pozitívum je, že hra bola vytvorená v spolupráci s tvorcami seriálu. Bude sa teda niesť vo veľmi podobnom duchu – postavy zo seriálu sú presne vyobrazené a fanúšikom budú známe aj niektoré lokality. Zároveň sa môžu tešiť na množstvo hlášok, ktoré poznajú zo seriálu. 

Na druhej strane, vývojári boli pomerne opatrní pri zobrazovaní drog, zrejme kvôli tomu, aby sa hra vôbec do obchodov dostala. Namiesto pervitínu a iných drog tak budete pracovať na zdokonaľovaní svojho „produktu,“ aj keď všetci dobre vieme, čo to znamená.

zdroj: play.google.com

Hru si môžete bezplatne stiahnuť z Obchodu Play pre Android a z App Store pre iOS.

Najnovšie z kategórie: Appky / Soft / Hry

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio