MOBIL.sk MOBIL.sk

Oficiálne potvrdené! Streamovacia služba Apple TV+ príde tento rok na Slovensko
zdroj: apple.com

Oficiálne potvrdené! Streamovacia služba Apple TV+ príde tento rok na Slovensko

Spoločnosť Apple nám koncom marca predstavila svoju dlho očakávanú video službu Apple TV+. Ide o online streamovaciu televíziu, ktorá bude konkurovať úspešným konkurentom ako Netflix, Hulu či Amazon. A Apple nám už oficiálne potvrdil, že táto služba bude dostupná aj na Slovensku.

Informovali o tom prostredníctvom špeciálnej stránky pre Slovákov. Sľubujú, že v ich novej streamovacej službe „rozprávajú tie najkreatívnejšie osobnosti televízie a filmu príbehy, aké dokážu prerozprávať len oni sami.“ Zároveň sme sa dozvedeli, že Apple TV+ sa dostane na Slovensko ešte tento rok. 

zdroj: Apple | youtube.com

Apple TV+ bude dostupný exkluzívne v aplikácií Apple TV a bude fungovať na základe predplatného bez reklám, podobne ako napríklad veľmi populárny Netflix. Spoločnosť pripravuje množstvo exkluzívneho a originálneho obsahu od rôznych šou, cez filmy až po dokumentárne seriály. O tom, že tento obsah bude kvalitný svedčí fakt, že na jeho tvorbu plánujú tento rok minúť 2 miliardy dolárov. Okrem toho už s nimi podpísali zmluvy hviezdy ako režisér Steven Spielberg či herečka Jennifer Anniston. 

Zatiaľ nevieme, koľko bude predplatné Apple TV+ stáť a ani to, kedy presne sa ho dočkáme. Pokiaľ ale nechcete premeškať jeho premiéru a chcete sa o spustení dozvedieť medzi prvými, môžete na stránke zadať svoju e-mailovú adresu, prostredníctvom ktorej vás bude Apple informovať. A samozrejme, informovať vás budeme aj my.

zdroj: apple.com

Najnovšie z kategórie: Apple

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio