MOBIL.sk MOBIL.sk

Snapchat predstavilo battle royale strieľačku, ktorú si zahráte priamo v aplikácií so svojimi priateľmi
zdroj: zynga.com

Snapchat predstavilo battle royale strieľačku, ktorú si zahráte priamo v aplikácií so svojimi priateľmi

Snapchat sa neustále snaží vymýšľať spôsoby, ako do svojej aplikácie nahnať nových užívateľov. Po prepracovaných a zábavných filtroch sa najnovšie snaží získať srdcia hráčov. Pred nejakým časom totiž predstavil vlastné hry, ktoré si môžete zahrať s priateľmi priamo v aplikácií.

Aktuálne sme si mohli zahrať tri rôzne hry - Snake Squad, Zombie Rescue Squad a Bitmoji Party. A včera sa k nim pridala aj štvrtá hra s názvom Tiny Royale. Ide o prvú battle royale hru určenú špeciálne pre majiteľov aplikácie Snapchat. Vyvinulo ju známe americké vývojárske štúdio Zynga, ktoré stojí za takými titulmi ako FarmVille, CityVille, Zynga Poker či Draw Something. 

Tiny Royale je multiplayerová strieľačka, v ktorej si vytvoríte svojho vlastného vojačika, podobne ako si vytvárate Bitmoji v Snapchate. Na jednom bojovom poli sa potom stretne až 30 hráčov, ktorí budú proti sebe bojovať v reálnom čase. 

zdroj: Zynga.com

Vašou úlohou bude zostať nažive ako posledný. Ak sa vám to má podariť, budete musieť zbierať predmety, zbrane a snažiť sa likvidovať ostatných hráčov. Aby to ale nebolo také jednoduché, hracia mapa sa bude postupne zmenšovať.

Na výber bude medzi hraním sólo alebo až so štyrmi priateľmi v jednom tíme. S nimi potom budete môcť komunikovať prostredníctvom textu alebo hlasového chatu. Spoločnosť Zynga navyše oznámila, že tí najlepší hráči budú mať šancu súťažiť proti sebe v špeciálnych ligách Tiny Royale Leagues, ktoré začnú niekedy v lete.

zdroj: ZyngaNetwork | youtube.com

Najnovšie z kategórie: Appky / Soft / Hry

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio