Mobil.sk Mobil.sk

Pokémon Sleep bude nová hra, v ktorej budete zbierať Pokémonov počas... spánku
zdroj: @Pokemon | twitter.com

Pokémon Sleep bude nová hra, v ktorej budete zbierať Pokémonov počas... spánku

Spoločnosť The Pokémon Company nám na svojej tlačovej konferencií v Tokiu odhalila viacero zaujímavých projektov, na ktorých aktuálne pracuje. Zrejme najviac spomedzi nich zaujala hra s názvom Pokémon Sleep, ktorá spraviť z obyčajného spánku mobilnú hru.

Veľa informácií o nej zatiaľ nemáme a zrejme pôjde o nový druh hry, akú sme doteraz nevideli. Preto je veľmi ťažké predstaviť si, ako bude vlastne vyzerať. Riaditeľ spoločnosti, Tsunekazu Ishihara, ale povedal, že Pokémon Sleep by mal „premeniť spánok na zábavu.“ Podobne, ako Pokémon Go premenil na zábavu kráčanie. 

Vyzerá to tak, že hra bude monitorovať čas spánku aj to, kedy vstávate. Fungovať bude teda podobne ako aplikácie na meranie vášho času v posteli. Avšak, tieto údaje bude nejakým spôsobom transformovať do hry a motivovať tak hráčov k lepšiemu spánku.

zdroj: @Pokemon | twitter.com

Hra by mala byť predstavená niekedy budúci rok a bude fungovať spolu so špeciálnym zariadením Pokémon Go Plus Plus. Nie, nespravili sme v jeho názve chybu, takto sa bude naozaj volať. Toto zariadenie sa bude pripájať na smartfón cez Bluetooth a posielať doň informácie o vašom spánku. Používať ho ale budete môcť aj počas dňa spolu s hrou Pokémon Go a zbierať tak Pokémonov v okolí.

Ako sme už písali na začiatku, spolu s pomerne absurdne znejúcim Pokémon Sleep sme sa dočkali aj ďalších noviniek. Jednou z nich je Pokémon Home, čo je v podstate cloudová služba, ktorá prepojí Pokémon aplikácie a hry naprieč platformami. Na jednom mieste budete mať všetkých Pokémonov a budete si ich môcť vymieňať s priateľmi.

zdroj: @Pokemon | twitter.com

Spoločnosť tiež pripravuje pokračovanie hry Detective Pikachu, ktoré vyjde na Nintendo Switch. Pokémon Masters bude pre zmenu bojová hra pre iOS a Android s obľúbenými trénermi zo starších hier. Nuž, pokiaľ patríte k fanúšikom tohto japonského anime, máte sa rozhodne na čo tešiť.

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Appky / Soft / Hry

Pozri viac

Fun rádio