MOBIL.sk MOBIL.sk

Je lacný Google Pixel 3a dostatočne odolný? (VIDEO)
zdroj: JerryRigEverything / YouTube.com

Je lacný Google Pixel 3a dostatočne odolný? (VIDEO)

Kúpiť si dnes smartfón za 700 až 1000 eur nie je žiadny problém. Ide o strednú cenovú hladinu, tie najdrahšie mobily majú cenovky presahujúce 1500 eur. Všetky tieto mobily sú navrhované s dôrazom na kvalitu. Lenže ako je na tom smartfón, ktrého cena nepresahuje 399 eur?

YouTuber JerryRigEverything opäť zobral opraty do vlastných rúk a pozrel sa na odolnosť nových lacných Pixelov od Google vlasntým spôsobom. Na krytie displeja u modelov Pixel 3a a 3a XL displeja používa Google odolné sklo Dragontrail a telo je vyrobené z tvrdeného polykarbonátu, ktorý kedysi používali modely Lumia s Windows Phone od Lumie.

Vo videu je jasne vidieť, že lacnejší model má svoje konštrukčné kompromisy, ale vzhľadom na brutálnosť testu by sa mu pri bežnom používaní nemalo stať nič. U nás si však momentálne tieto lacnejšie alternatívy smartfónov od Google zakúpiť nemôžete. Musíte tak urobiť prostredníctvom zahraničných obchodov alebo siahnuť po staršej generácii Google Pixel 2, ktorej cena sa pohybu v rovnakých sumách.

zdroj: JerryRigEverything / YouTube

Najnovšie z kategórie: Google

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio