Mobil.sk Mobil.sk

Spoločnosť Samsung predstavuje úplne nové pozadia pre svoj rad S10 s kamerkou v displeji
zdroj: Samsung

Spoločnosť Samsung predstavuje úplne nové pozadia pre svoj rad S10 s kamerkou v displeji

Keď sa spoločnosť Samsung rozhodla do svojich nových vlajkových lodí umiestniť selfie kamerku do displeja, pravdepodobne netušila, že tým spustí nový trend v oblasti pozadí. Tie sa snažia túto dieru v displeji skryť nápaditým spôsobom.

Už tesne po predstavení smartfónov radu Galaxy S10 sa na internete a sociálnych sieťach začali objavovať pozadia, ktoré veľmi vkusným či vtipným spôsobom využívali fakt, že mobily od Samsungu majú v pravom hornom rohu dieru v displeji. Po fanúšikovskej sérii sa k slovu dostala aj spoločnosť Samsung, ktorá nadizajnovala vlastné pozadia s rovnakým zámerom.

A keďže pozadí nie je nikdy dosť, momentálne Samsung vydáva ďalší balík pozadí, ktoré sú už dostupné v jeho obchode s pozadiami Galaxy Store. Séria pozadí pre modely Galaxy S10e a Galaxy S10 prináša okrem iného niekoľko kúskov s postavičami od Pixaru či štúdia Disney. Vo svojom mobile tak môžete nosiť hrdinov z animovaných filmov ako Zootopia, Frozen či Rodinka úžasných. No nájdete medzi nimi aj jednoduché kreslené pozadia. Niektoré sú zadarmo, za iné si spoločnosť pýta skromných pár centov.

samsung pozadia vyrez galaxy s10
Samsung

Ak ste majiteľmi najväčšieho Galaxy S10 Plus s dvomi selfie kamerkami, máte smolu, pretože Samsung vydal nové pozadia iba pre modely s jednou dierou.

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Samsung

Pozri viac

Fun rádio