Mobil.sk Mobil.sk

Samsung Galaxy Fold dostáva neoficiálnu edíciu Hry o tróny za astronimickú sumu!
zdroj: Caviar

Samsung Galaxy Fold dostáva neoficiálnu edíciu Hry o tróny za astronimickú sumu!

Pravdepodobne ste už na našich stránkach čístali o ruskej spoločnosti Caviar, ktorá sa venuje úprave smartfónov a tá dnešná úprava by sa mohla míňať ako teplé rožky, aj napriek svojej cene.

Spoločnosť Caviar vzala skladací smartfón Samsung Galaxy Fold a osadila ho zlatom, gravírovanými reliéfmi a iným exkluzívnymi prvkami. Samsung Galaxy Fold v úprave vyzerá ako kniha, čoho sa chopili aj samotní autori a na vonkajší displej umiestnili tapetu s názvom The Winds of Winter, čo je nevydaná šiesta kniha série A Song of Ice and Fire. Prvou z nich bola práve Hra o Tróny (The Game of Thrones).

caviar samsung galaxy fold
Caviar

Celkovo sa vyrobí iba 7 kusov s unikátnym dizajnom a zákazníci si ich môžu už teraz predobjednať na stránke výrobcu. Keďže situácia s modelom Galaxy Fold je momentálne nejasná, keďže Samsung sa rozhodol napraviť chyby, ktoré obsahoval pôvodný model, so spustením predaja sa počíta v rovnakom čase, v akom sa začne predávať aj klasický model.

samsung galaxy fold caviar game of thrones
Caviar

Mimochodom, hoci je cena obyčajnej verzie Galaxy Fold dosť vysoká, táto fanúšikovská úprava vytiahne z vrecák potencionálnych záujemcov ešte viac peňazí. Zlato a ručné gravírovanie vyhnali cenu zariadenia na 499 tisíc rubľov, čo je zhruba 6900 eur, ale na globánom trhu sa bude predávať za 7365 eur. To je v podstate štvornásobok klasickej ceny. Napriek tejto cene, si však myslím, že täto úprava si svojich fanúšikov určite nájde a vypredá sa vcelku rýchlo.

samsung galaxy fold caviar game of thrones
Caviar

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Mobily

Pozri viac

Fun rádio