MOBIL.sk MOBIL.sk

Akčná pecka Call of Duty: Mobile spúšťa registráciu do beta testovania!
zdroj: callofduty.com

Akčná pecka Call of Duty: Mobile spúšťa registráciu do beta testovania!

Activision nám už pred dvoma mesiacmi oznámil, že pripravuje mobilnú verziu legendárnej strieľačky Call of Duty. Teraz oficiálne spustili uzavreté beta testovanie pre komunitu Android aj iOS hráčov.

Beta test bol zatiaľ spustený len pre Indiu a čoskoro príde do Austrálie. Vývojári ale sľubujú, že v najbližších mesiacoch sa postupne dočkáme aj ďalších krajín. Pokiaľ by ste sa doňho chceli zapojiť aj vy a vyskúšať si Call of Duty: Mobile medzi prvými, môžete sa zaregistrovať na oficiálnej stránke hry. Budete si ale musieť počkať, či Activision spustí beta test aj v našich končinách. 

Vývojári nám už stihli prezradiť mnoho zaujímavých informácií o hre. Pôjde o multiplayer strieľačku, ktorá ponúkne hráčom päť rôznych režimov Free for All, Frontline, Team Deatchmatch, Hardpoint a Domination. Okrem prvého z nich budú všetky určené pre desiatich hráčov, ktorí budú proti sebe bojovať. Free for All, ktorý bude v podstate klasický deatchmatch, bude pre 8 hráčov.

zdroj: callofduty.com

Čo sa máp týka, tých bude celkovo sedem. Ich názvy sú Nuketown, Crash, Hijacked, Crossfire, Standoff, Killhouse a Firing Range. Mali by byť rozmanité a z rôznych prostredí od tropických lesov cez zastavané mestá až po vyprahnuté púšte. 

Activision sľubuje, že pripravovaná hra ponúkne množstvo užívateľských úprav. Budete si môcť vytvoriť vlastného vojaka, nastaviť jeho prilbu, batoh aj oblečenie. Prípadne bude možné vybrať si z niektorých známych postáv zo sveta Call of Duty. Tešiť sa môžete napríklad na Johna „Soapa“ MacTavisha a Johna Prica z Call of Duty: Modern Warfare či Alexa Masona z Call of Duty: Black Ops.

zdroj: callofduty.com

Toľko k multiplayer režimu. Autori hry však spomenuli, že okrem hry pre viacerých hráčov toho ponúkne Call of Duty: Mobile ešte viac. Na bližšie informácie si ale ešte budeme musieť počkať a zverejnia ich v najbližších týždňoch. Bolo by ale skvelé vidieť mobilnú Call of Duty s plnohodnotnou príbehovou kampaňou, podobne ako to bývavalo v starších hrách, čo poviete?

Najnovšie z kategórie: Hry

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio