MOBIL.sk MOBIL.sk

Samsung oslavuje Olympijské hry v Tokiu a predstavuje nám špeciálnu edíciu Galaxy S10+
zdroj: Samsung, Wikipedia

Samsung oslavuje Olympijské hry v Tokiu a predstavuje nám špeciálnu edíciu Galaxy S10+

Budúci rok nás v Tokiu čakajú Letné olympijské hry 2020. Túto veľkú športovú udalosť sa rozhodla osláviť aj spoločnosť Samsung špeciálnou edíciou svojho smartfónu Galaxy S10+.

Galaxy S10+ Olympic Game Edition, ako znie oficiálny názov tohto špeciálneho mobilu, sa od pôvodnej verzie veľmi nelíši. Jediný rozdiel spočíva vo vyrytom logu olympijských hier spolu s nápisom Tokio 2020, ktoré sa nachádza v spodnej časti zariadenia. V podobnom duchu budú upravené aj slúchadlá Galaxy Buds, ktoré nájdu budúci majitelia v balení.

Keďže sa bude najbližšia olympiáda odohrávať v Tokiu, nikoho zrejme neprekvapí, že olympijská verzia Galaxy S10+ bola predstavená primárne pre japonský trh. Zákazníci dokonca ani nemusia čakať na jej začiatok. Samsung ho predáva už teraz prostredníctvom miestneho operátora Docomo za 1000 dolárov. 

zdroj: Samsung

O tom, či sa tejto novinky dočkáme aj na iných trhoch zatiaľ nepadlo ani slovo. To ale neznamená, že sa ho budúci rok, spolu so zahájením olympijských hier nedočkáme aj u nás. 

Samsung má s podobnými exkluzívnymi edíciami dlhoročnú skúsenosť. Prvýkrát to bolo ešte v roku 2012, keď nám predstavili Galaxy Note Olympic Edition. Odvtedy nevynechal ani jedny olympijské hry a v špeciálnej edícií vyšiel Galaxy Note 3, Galaxy S7 Edge a pred rokom aj Galaxy Note 8. Okrem smartfónov sme sa v minulosti dočkali aj mnohých aplikácií a služieb, ktoré s Olympijskými hrami súviseli. Samsung napríklad umožnil svojim fanúšikom sledovať online vysielanie cez virtuálnu realitu.

zdroj: Samsung

A s najväčšou pravdepodobnosťou bude v spolupráci s najväčšou športovou udalosťou pokračovať. Samsung má totiž s Olympijskými hrami uzatvorené partnerstvo až do roku 2028.

Najnovšie z kategórie: Samsung

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio