MOBIL.sk MOBIL.sk

Robert Downey Jr. sa stane novou tvárou spoločnosti OnePlus
zdroj: @ironman.official | instagram.com

Robert Downey Jr. sa stane novou tvárou spoločnosti OnePlus

Robert Downey Jr. je bezpochyby jedna z najväčších hviezd Hollywoodu. Naposledy sa predstavil vo filmovom trháku Avenger: Endgame, kde hral jednu z hlavných postáv Ironmana. A tento herec sa teraz stane tvárou spoločnosti OnePlus.

Čínsky výrobca mobilov chce posunúť úroveň svojho marketingu na nový level tým, že pri reklame využije Roberta Downey jr. Ten im má pomôcť propagovať novú sériu smartfónov OnePlus 7 a OnePlus 7 Pro. Zrejme ho so smartfónmi od OnePlus uvidíme aj v najbližších rokoch, keďže sám herec povedal, že spolupráca by mala byť „dlho trvajúca.“ OnePlus zároveň označil ako spoločnosť, ktorá si zakladá na kvalite a remeselnej zručnosti. 

V podobnom duchu rozprával o spolupráci aj riaditeľ OnePlus, Pete Lau. Ten vyzdvihuje, že v spoločnosti si zakladajú na dôraze na každý detail a všetko to, čo robia, robia preto, aby ich komunite priniesli výnimočný zážitok. „Pri práci s Robertom Downey Jr. vidíme, že sa tieto ideológie odrážajú aj v ňom - v jeho tvorivosti a oddanosti,“ povedal Pete Lau. „Táto synergia nás presvedčila, že nikto nemôže prezentovať to, za čím si stojíme, lepšie a sme radi, že môžeme Roberta Downye Jr privítať do rodiny OnePlus.“

zdroj: OnePlus

Zatiaľ nie je jasné, čo všetko táto nová spolupráca zahŕňa. Hollywoodska hviezda by sa ale mala objaviť na množstve reklám spoločnosti OnePlus. Pochopiteľne, nepoznáme ani podrobnosti o tom, koľko táto spolupráca stála. Vzhľadom na to, že Robert Downey Jr. zarobil len za svoj posledný film 75 miliónov dolárov, si asi viete predstaviť, v akých veľkých číslach sa pohybujeme.

Uvidíme teda, čo spolupráca medzi OnePlus a Robertom Downey Jr nakoniec prinesie. Čínska spoločnosť je už teraz jedným z najrýchlejšie rastúcich výrobcom smartfónov a vďaka tomuto by mohla zaujať ešte viac mladých ľudí.

Najnovšie z kategórie: OnePlus

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio