MOBIL.sk MOBIL.sk

Bullets Wireless 2 sú ešte dokonalejšie bezdrôtové slúchadlá od OnePlus s vyššou cenou
zdroj: OnePlus

Bullets Wireless 2 sú ešte dokonalejšie bezdrôtové slúchadlá od OnePlus s vyššou cenou

OnePlus nám včera okrem dvojice nadupaných smartfónov predstavil aj novú generáciu svojich bezdrôtových slúchadiel Bullets Wireless. Zlepšili sa niektoré vlastnosti a zároveň sa podstatne zdvihla cena.

Bullets Wireless 2 sa zmenili už na prvý pohľad. OnePlus stavil na okrúhlejší dizajn, vďaka čomu by mali byť pohodlnejšie na nosenie a tiež vyzerajú o niečo menej nápadne. Vďaka hardvérovým vylepšeniam a podpore pre Qualcomm aptX HD codec sa zároveň zlepšila aj kvalita zvuku.

Nové „Bullety“ podporujú rýchlo nabíjanie Warp Charge 30, vďaka čomu by ste mali dostať až 10 hodinovú výdrž v priebehu desiatich minút nabíjania. Celková výdrž batérie sa zvýšila na 14 hodín a nabíjajú sa pomocou klasického USB-C kábla. 

zdroj: OnePlus

OnePlus do svojich slúchadiel pridal nové tlačidlo na ľavej strane slúchadiel, vďaka ktorému by malo byť párovanie jednoduchšie ako predtým. Po stlačení sa automaticky pripoja k poslednému zariadeniu, vďaka čomu môžete rýchlo prepínať medzi viacerými zariadeniami ako napríklad smartfónom a notebookom.

Čo zostalo rovnaké, je spôsob zapínania a vypínania. Bullets Wireless 2 vypnete jednoduchým spojením magnetov jednotlivých slúchadiel a zapnete ich odopnutím. Ku smartfónu sa pripoja veľmi rýchlo vďaka podpore Bluetooth 5.0.

zdroj: OnePlus

Bullets Wireless 2 by teda mali ponúknuť všetko to, pre čo sme milovali prvú generáciu. Zároveň však prinášajú viacero noviniek, ktoré stoja za pozornosť. A keď už sme pri tých novinkách, OnePlus zvýšilo aj ich cenu. V Európe by sa mali predávať za 99 eur, čo je o 30 eur viac ako to bolo pri pôvodnej verzií.

Najnovšie z kategórie: OnePlus

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio