MOBIL.sk MOBIL.sk

Louis Vuitton nám ukázal kabelky s ohybným displejom, ktoré zaručene pritiahnu pozornosť
zdroj: OLED-info

Louis Vuitton nám ukázal kabelky s ohybným displejom, ktoré zaručene pritiahnu pozornosť

Myslíte si, že „inteligentné“ môžu byť len smartfóny, hodinky a maximálne tak okuliare? Louis Vuitton vás presvedčí o opaku!

Luxusná módna značka Louis Vuitton zverejnila svoju novú kolekciu kabeliek z dielne módneho návrhára Nicolasa Ghesquièra s názvom Cruise 2020. Sú unikátne tým, že na ich povrchu sa nachádza dvojica ohybných OLED obrazoviek. Že to znie trochu zvláštne? Nuž, presne tak zvláštne to aj vyzerá. 

Kabelky sú vytvorené z tmavej kože s klasickým motívom Louis Vuitton. Na nej sa nachádzajú dve ohybné a dotykové obrazovky. Na týchto obrazovkách sa premietajú rôzne video zábery z veľkých miest. Ich a výrazné a sýte farby sú v kontraste s inak pomerne tradičným dizajnom kabelky. 

Majiteľka takejto kabelky určite pritiahne pohľady celého svojho okolia. Na druhej strane, neočakávame, že pôjde o nejakú zvlášť prelomovú vec. Vzhľadom na množstvo problémov, ktoré vidíme u skladacích smartfónov nemôžeme očakávať, že tieto nové kabelky budú príliš odolné a spoľahlivé. S najväčšou pravdepodobnosťou budú čeliť podobným problémom ako OLED displeje v ohybných smartfónoch.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

CRUISE 2020 MONITOR BAGS by @nicolasghesquiere HI guy, it's MKBHDLV back at it again. We saw the Fibre Optics in the last men's show (more info on that real soon BTW) and now this! This one wasn't the only one in the show. There was a bucket bag with screens on both sides as well. If it ain't OLED, count me out smh 😤 ⁣• • •⁣ ⁣#louisvuitton #lvmen #louisvuittonlover #lv #monogram #dlouisv #luxury #highend #highendfashion #fashion #louisvuittonjapan #lvsingapore #louisvuittonmalaysia #ルイヴィトン #louisvuittonparis #louisvuittonbags #louisvuittonph #lv2019⁣ #lv2020 #lvcruise20 #lvcruise #nicolasghesquiere ⁣⁣ ⁣Prices and information are all subject to change and should be treated as estimates and guesses.⁣ ⁣⁣ ⁣Copyright Disclaimer Under Section 107 of the Copyright Act 1976, allowance is made for “fair use” for purposes such as criticism, comment, news reporting, teaching, scholarship, and research.⁣ ⁣⁣ ⁣Copyright © 2018 by LOUIS VUITTON⁣ ⁣All rights reserved.⁣ ⁣⁣ ⁣We are not affiliated, associated, authorised, endorsed by, or in any way officially connected with Louis Vuitton Malletier, or any of its subsidiaries or its affiliates. The official Louis Vuitton instagram can be found at @louisvuitton. The name “Louis Vuitton” as well as related names, marks, emblems and images are registered trademarks of Louis Vuitton Malletier.

Príspevok, ktorý zdieľa DLV (@dlouisvdotcom),

zdroj: @dlouisvdotcom | instagram.com

Avšak, stále to môže byť dobrý pohľad do budúcnosti, ktorá bude plná obrazoviek. Myšlienka kúpiť si oblečenie či módny doplnok, ktorý môže byť vďaka displeju každý deň odlišný, je určite zaujímavá. 

Už pred štyrmi rokmi sme sa dočkali prvého takéhoto kúsku na crowdfundingovej stránke Indiegogo. Spoločnosť ShiftWear vtedy vyzbierala takmer milión dolárov na topánky s elektronickým displejom, na ktorých môžete premietať prakticky akékoľvek obrázky. Uvidíme teda, či sa aj kabelky s displejom stanú takto úspešné alebo pôjde o trend, ktorý upadne do zabudnutia.

zdroj: OLED-Info | youtube.com

Najnovšie z kategórie: Smart

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio