MOBIL.sk MOBIL.sk

Chalan si s filtrom zmenil pohlavie a zaregistroval sa na Tinderi. Stal sa najpopulárnejším „dievčaťom“ v meste!
zdroj: @J_Askew | twitter.com

Chalan si s filtrom zmenil pohlavie a zaregistroval sa na Tinderi. Stal sa najpopulárnejším „dievčaťom“ v meste!

Aplikácia Snapchat je okrem iného známa aj pre množstvo fotografických filtrov, ktoré ponúk. Jedným z najnovších je aj filter s názvom Gender swap, ktorý dokáže zmeniť pohlavie osoby na fotografií. To, že je naozaj vydarený, dokazuje príbeh 20 ročného Jaka Askewa.

Tento Brit sa rozhodol vyskúšať si, aké by to bolo byť ženou na Tinderi. Pomocou snapchatového filtra si zmenil svoje pohlavie a vytvoril falošný účet na tejto zoznamovacej aplikácií. Svoje „ženské ja“ pomenoval Jess a čakal na prvé reakcie z okolia.

Pôvodne si myslel, že ich veľa nebude. Zdalo sa mu, že na fotografií vyzerá príliš nereálne a celý tento experiment bral len zo srandy. Na jeho prekvapenie bol však výsledok podstatne iný. Zaplavili ho stovky správ od ctiteľov z Tinderu, ktorí skúšali Jess zbaliť na najrôznejšie správy. 

Jake si s nimi pobavene písal a zveril sa s tým, čo mu vlastne muži písali. Okrem množstva komplimentov o tom, aký je vlastne krásny, dostal aj niekoľko naozaj zvláštnych správ. Jeden muž mu napríklad písal o svojom „bravčovom meči,“ ďalší ho proste požiadal, aby si sadol na jeho tvár. 

Jakeovi sa teda jeho pokus vydaril viac, ako čakal. Neexistujúca Jess získala na Tinderi cez 1600 likov a okolo 400 zhôd. Dokonca sa stala najpopulárnejším dievčaťom v meste Derby, ktoré má 236 tisíc obyvateľov. 

zdroj: Skutočný Jake Askew a jeho ženská verzia "Jess"

Nuž, po tom, čo si všetci tí muži prečítajú skutočný príbeh tohto „krásneho dievčaťa,“ zrejme zostanú trochu zahanbení. A nám z toho plynie ponaučenie, aby sme neverili všetkému a všetkým na internete, pretože nič nemusí byť také, ako sa zdá.

Najnovšie z kategórie: Príbehy

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio