MOBIL.sk MOBIL.sk

Apple v nových reklamách ospevuje vlastnosti iPhonu XR
zdroj: Apple / YouTube

Apple v nových reklamách ospevuje vlastnosti iPhonu XR

iPhone XR je model, ktorý veľkosťou spadá medzi prémiové iPhony XS a XS Max, no výbavu má o niečo chudobnejšiu. Napriek tomu je ľuďmi a recenzentmi hodnotený veľmi kladne. Môže za to niekoľko jeho vlastností.

V prvom rade je to výborná výdrž batérie. Ak patríte k bežným používateľom mobilu, dosiahnuť výdrž 2 dni na jedno nabitie, nebude pre vás žiadny problém. Apple si je tohto benefitu vedomý a postavil na ňom jednu z reklám. iPhone XR má totiž najlepšiu výdrž batérie spomedzi všetkých iPhonov vôbec. Či už streamujete videá, pozeráte športové prenosy alebo hráte hry, podľa Apple vám dôjde dych rozhodne skôr než iPhonu XR.

Druhá spomínaná reklama sa zameriava na bezpečnosť. Ide pritom reklamu na službu iMessage, ktorej konverzácie sú šifrované, takže sa o svoje dáta nemusíte báť. V reklame je žena v kresle, ktorá dostáva rôzne správy a hurónsky sa na nich smeje. Až na záver sa ukazuje, že nie je sama a týmto smiechom obťažuje iných ľudí v salóne, ktorí netušia o čo ide. Apple to interpretuje spôsobom, že služba iMessage šifruje konverzácie, pretože nie každý musí vedieť na čom sa smejete.

iPhone XR je jasnou voľbou pre mnohých ľudí, pretože výkon má podobný ako jeho súrodenci a absentuje u neho len niekoľko relatívne nepodstatných funkcií. Svojmu majiteľovi sa však odmeňuje možnosťou vybrať si z pestrej palety farieb a cenou, ktorá je podstatne priaznivejšia než pri iPhone XS a XS Max. V tomto období sa už objavujú aj prvé informácie o nástupcovi, ktorý ponúkne ešte lepší výkon a dvojitý fotoaparát na ďalšej strane, takže Applu model XR evidentne vyšiel a vidí v ňom budúcnosť. V minulosti sme sa totiž stretli s podobným pokusom spoločnosti menom iPhone 5c, ktorý bol svojho času skôr prepadákom.

Najnovšie z kategórie: Apple

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio