MOBIL.sk MOBIL.sk

Motorola One Vision bude 300 eurový smartfón s čistým Androidom a dierou v obrazovke (obrázky)
zdroj: WinFuture

Motorola One Vision bude 300 eurový smartfón s čistým Androidom a dierou v obrazovke (obrázky)

Motorola One je dostupný smartfón, ktorý zaujme najmä milovníkov čistého Androidu. Spoločnosť teraz pripravuje jeho nástupcu Motorola One Vision, ktorý bude lepšie vybavený a s úplne novým dizajnom.

Na internet sa dostali nové rendery, vďaka ktorým si tento pripravovaný smartfón, nemusíme len predstavovať. Publikoval ich portál WinFuture a zobrazujú Motorolu One Vision v celej jej kráse a to vrátane kompletných parametrov.

Smartfón bude pre spoločnosť unikátny v mnohých veciach. V prvom rade, nebude vybavený procesorom od Snapdragonu, ako by sme mohli čakať. Motorola sa radšej rozhodla využiť osmejadrový čip Exynos 9609 od Samsungu. Mobil by sme preto výkonom mohli prirovnať k sérii Samsung Galaxy A.

zdroj: WInFuture.de

Zmeny nastanú aj z dizajnového hľadiska. Motorola One Vision dostane dlhý 6,3 palcový LCD displej s pomerom strán 21:9. Namiesto výrezu pre predný fotoaparát by sme sa mali dočkať diery v ľavej časti obrazovky, podobne ako to má napríklad Galaxy S10. Vďaka tomu pôsobí tento mobil veľmi moderne a prémiovo. 

zdroj: WinFuture.de

Na zadnej strane sa nachádza duálny fotoaparát s hlavným 48MP senzorom a optickou stabilizáciou. Parametre druhého fotoaparátu nepoznáme, avšak zrejme bude slúžiť na zachytávanie hĺbky. Okrem kamery je na zadnej strane aj snímač odtlačkov prstov s ikonickým logom spoločnosti. 

Ako už názov napovedá, pôjde o smartfón, ktorý je súčasťou programu Android One. To znamená, že sa dočkáme základného Androidu 9.0 bez akýchkoľvek nadstavieb a so zárukou pravidelných aktualizácií na najbližšie dva roky. Predstavený by mal byť už 15. mája v Brazílii a očakávame dostupnú cenu 299 eur.

zdroj: WinFuture.de

Najnovšie z kategórie: Motorola

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio