MOBIL.sk MOBIL.sk

Google spustil reklamnú kampaň na svoj Pixel 3a, v ktorej si geniálne uťahuje z iPhonu X
zdroj: Google

Google spustil reklamnú kampaň na svoj Pixel 3a, v ktorej si geniálne uťahuje z iPhonu X

Fotenie v tme je prednosťou kamier, ktoré sú použité v Pixeli 3a. Google si to uvedomuje a prispôsobuje tomu svoju marketingovú kampaň.

Začiatkom tohto týždňa sme sa dočkali nových, dostupných smartfónov od Google. Pixel 3a a Pixel 3a XL sú také „odľahčené verzie“ jeho vlajkových lodí. Ponúkajú menej prémiové plastové telo, horší výkon, avšak tie isté fotoaparáty, ktoré sú, mimochodom, jedny z najlepších na svete. A práve na to odkazuje nová marketingová kampaň.

Už pri predstavení Pixelu 3a a Pixelu 3a XL ich spoločnosť porovnávala s iPhonmi. Novinky od Google totiž ponúkajú unikátnu funkciu Night Sight, ktorá vám umožní fotiť výrazne kvalitnejšie fotografie potme a to aj bez použitia blesku. Vďaka nej sú fotografie spravené Pixelmi podstatne lepšie ako tie od iPhonu X. 

zdroj: Reddit | ScyryuS 2

Google sa na to rozhodol poukázať v svojej novej billboardovej kampani. Umiestnil pod seba dve fotografie fotené na tom istom mieste a za rovnakého svetla. Kým tá z Pixelu 3a je svetlá a kvalitná, na fotografií od iPhonu X v tme ledva vidíme samotnú modelku. Spoločnosť poukazuje aj na fakt, že kým iPhone X sa predáva za 999 dolárov, nový Pixel 3a stojí len 399 dolárov. 

Porovnávacia reklama na Pixel 3a len nadväzuje na staršiu marketingovú kampaň, ktorú Google spustil po predstaví vlajkovej lode Pixel 3. Aj to porovnával funkciu Night Sight s kamerou iPhonu X. Rozdiel je len v tom, že kým Pixely 3 sa pohybujú v podobnej cenovej triede ako iPhone X (aj keď iPhone je predsa trochu drahší), cena Pixelu 3a je nastavená výrazne nižšie.

Najnovšie z kategórie: Google

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio