MOBIL.sk MOBIL.sk

Podľa najnovších vizualizácií by sa mal iPhone XR 2019 zmeniť hlavne na zadnej strane
zdroj: MOBIL.sk

Podľa najnovších vizualizácií by sa mal iPhone XR 2019 zmeniť hlavne na zadnej strane

iPhony od Apple sú mnohými milované, inými zatracované smartfóny, ktorým sa však nedá uprieť isté čaro. Apple ich prvou generáciou svojho času spôsobil doslova revolúciu, no dnes iPhony prechádzajú len evolučnými zmenami. Čo poviete na tú, ktorá sa chastá pre iPhone XR 2019?

render iphone xr 2019
OnLeaks / Pricebaba

Človek menom Steve McFly, ktorý sa schováva za twitterový účtom OnLeaks, už v minulom roku veľmi presne predpovedal vzhľad nových iPadov. Tento človek má totiž dobré kontakty na ľudí blízkych spoločnosti Apple. Tentoraz spája sily so stránkou Pricebaba a spoločne prinášajú pohľad na to, ako by mal vyzerať iPhone XR v modelovom roku 2019.

iphone xr 2019 render

Ten by mal dizajnovo vychádzať zo súčasného modelu a jedinú zmenu, podľa ktorej bude smartfón rozoznateľný od súčasnej verzie nájdeme na zadnej strane. K optike fotoaparátu totiž pribudne ešte druhá. Tie budú umiestnené vertikálne, pričom LED blesk sa presunie na stranu. Zrejme najkontroverznejšou zmenou má byť vyčnievajúci hrb fotoaparátu, ktorý bude mať štvorcový tvar po vzore už uniknutých záberov iPhonov XI a XI Max. Prémiové modely však na zadnej strane ponúknu hneď tri optiky fotoaparátu.

V čase, keď sa všetci výrobcovia snažia tento hrb na zadných stranách smartfónov čo najviac zmenšiť, sa Apple rozhodol, že ho jednoducho zväčší. Úplne elegantne by sa to pritom dalo vyriešiť rovnako ako v prípade iPhonov XS a XS Max, kde bol blesk medzi dvomi objektívmi fotoaparátu. Všetko ostatné by malo na iPhone XR 2019 ostať vizuálne bezo zmeny. Apple údajne použije rovnakú veľkosť displeja (aj s hrubšími rámčekmi okolo), rovnaké rozlíšenie a Face ID sústava by mala ostať rovnako nezmenená.

Najnovšie z kategórie: Apple

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio