MOBIL.sk MOBIL.sk

Titulná fotka tohto časopisu bola fotená so zatiaľ nepredstaveným OnePlus 7 Pro
zdroj: @OnLeaks @Pricebaba, Bazaar

Titulná fotka tohto časopisu bola fotená so zatiaľ nepredstaveným OnePlus 7 Pro

Fotoaparáty v dnešných smartfónoch sú tak kvalitné, že dokážu zastúpiť drahé zrkadlovky a kamery. Stretávame sa s profesionálnymi fotografiami aj nádhernými filmami, pri ktorých boli použité len kamery mobilných telefónov. K nim sa teraz pridáva časopis, ktorého titulná fotografia bola odfotená na OnePlus 7 Pro.

OnePlus 7 Pro má byť predstavený už tento mesiac. Čínska spoločnosť ho plánuje uviesť na trh spolu s lacnejším modelom OnePlus 7 a aktuálne má rozbehnutú veľkú marketingovú kampaň. A to aj napriek tomu, že oficiálne ešte ani jeden z nich neexistuje. Najnovšie poskytli indickému časopisu Harper´s Bazaar India svoj pripravovaný model na nafotenie titulnej fotografie.

Na titulke sa nachádza herečka Jameela Jamil a celkovo vznikli štyri rôzne fotografie. Ani jedna z nich nebola nijako digitálne upravovaná a boli vytlačené presne tak, ako ich smartfón odfotil. Teda minimálne to tvrdí samotný magazín Bazaar.

zdroj: Bazaar

Všetky štyri fotografie vyzerajú naozaj dobre a zrejme by ste nepovedali, že nejde o prácu profesionálneho fotoaparátu. Môže za to vylepšená kamera, ktorú by mal OnePlus tento rok priniesť. Verzia 7 Plus má údajne ponúkať trojitý fotoaparát s hlavnou 48 megapixlovou kamerou, 16 megapixlovým širokouhlým senzorom a 8 megapixlovou kamerou, ktorá sa postará o trojnásobný zoom.

Okrem toho by sme sa mali dočkať aj vylepšeného Portrétového režimu. To je mód, ktorý softvérovo rozmaže pozadie a vytvorí atraktívny bokeh efekt, aký poznáme z fotoaparátov. Tento režim bol zrejme použitý aj v niektorých fotografiách z časopisu Bazaar.

Najnovšie z kategórie: OnePlus

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio