MOBIL.sk MOBIL.sk

Tešíte sa na nový dizajn OnePlus 7? Na internet uniklo video, ktoré vás možno sklame
zdroj: @Onleaks @Pricebaba

Tešíte sa na nový dizajn OnePlus 7? Na internet uniklo video, ktoré vás možno sklame

O nových smartfónoch spoločnosti OnePlus sa už písalo pomerne dosť. Najskôr na internet unikli fotografie údajného OnePlus 7, ktorý ponúkal bezrámikový dizajn s vysúvacou kamerou, a preto sme si mysleli, že pripravovaný smartfón príde s úplne novým dizajnom. Najnovšie informácie však naznačujú niečo iné.

Do médií sa dostala informácia, že tentoraz nám spoločnosť predstaví až tri nové smartfóny. Klasický OnePlus 7, OnePLus 7 Pro a 5G verziu OnePlus 7 Pro. A fotografia bezrámikového smartfónu patrila s najväčšou pravdepodobnosťou práve „Pro“ verzií. Ako je na tom teda štandardný OnePlus 7?

Nuž, zrejme ponúkne veľmi podobný dizajn ako minuloročný OnePlus 6T. Potvrdzuje to nové exkluzívne video z kanálu Pricebaba.com, ktoré ukazuje render tejto pripravovanej novinky. Pozrite sa naň sami. 

zdroj: Pricebaba.com | youtube.com

Na prvý pohľad vyzerá smartfón vo videu naozaj podobne minuloročnému modelu. To znamená, že OnePlus 7 by mal ponúknuť podobný displej s nenápadným výrezom pre prednú kameru v tvare kvapky. Zadná strana by mala byť tvorená zo skla a s vertikálnym duálny fotoaparátom. Blesk bol minulý rok umiestnený pod ním, na videu ho ale vidíme priamo vo fotoaparáte. 

Čo sa týka samotnej kamery, zatiaľ nič nebolo oficiálne potvrdené. Avšak, hovorí sa, že OnePlus by mohol využiť 48MP hlavnú kameru, ktorú vídavame v stále viac mobiloch. Druhý senzor by potom mal slúžiť na rozpoznávanie hĺbky, aj keď počet megapixelov nepoznáme. Na spodnej strane sa opäť nachádza USB-C konektor a chýba 3,5mm jack na slúchadlá.

zdroj: @Onleaks, @Pricebaba

Očakávame, že OnePLus 7 by mohol prvýkrát uzrieť svetlo sveta 14. mája, spolu so svojim drahším súrodencom OnePlus 7 Pro. Čo sa ceny týka, Číňania zrejme svoje zariadenie opäť zdražejú a „sedmička“ by sa mohla predávať o 30 – 50 eur drahšie ako 6T.

Najnovšie z kategórie: OnePlus

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio