MOBIL.sk MOBIL.sk

Najbolestivejšie video, aké dnes uvidíte! YouTuber prešiel autom po hromade Apple AirPods
zdroj: TechRax | youtube.com

Najbolestivejšie video, aké dnes uvidíte! YouTuber prešiel autom po hromade Apple AirPods

YouTuber Teras Maksimuk z kanálu TechRax chcel porovnať odolnosť originálnych slúchadiel AirPods od Apple a fakových napodobenín. Zvolil si ale pomerne netradičný spôsob.

TechRax je YouTubový kanál, ktorý je známy pre svoje deštruktívne videá. Zničil už množstvo prémiových smartfónov od iPhonov až po Samsungy, ale aj iné technologické zariadenia. A teraz sa rozhodol vziať si na mušku populárne bezdrôtové slúchadlá AirPods od Apple a ich klony.

Na zem rozložil dvadsať párov falošných slúchadiel AirPods, ktoré sa nazývajú i12 tws. Údajne ide o jedny z najlepších napodobenín bluetooth slúchadiel od Apple. Následne po nich prešiel svojim Mercedesom. Aj keď vieme, že ide o napodobeniny, pohľad na 40 lámajúcich sa bezdrôtových slúchadiel pôsobil naozaj bolestivo.

zdroj: TechRax | youtube.com

Ani originálne slúchadlá AirPods ale nezostali bez povšimnutia. Po tom, čo zničil hromadu i12 tws, prešiel autom aj po Apple AirPods spolu s ich nabíjacou krabičkou. Rozdiely v poškodení, ako aj vo vnútorných komponentoch boli pomerne výrazné. Vnútro originálnych slúchadiel bolo podstatne komplexnejšie a zložitejšie ako v prípade ich klonov.

Čo je ale zaujímavé, samotná krabička originálnych AirPods dopadla veľmi dobre a nejavila žiadne viditeľné známky poškodenia. Zdá sa teda, že je poriadne odolná a bez problémov ochráni samotné slúchadlá. 

Viac sa už dozviete v asi najabsurdnejšom video crash teste AirPods, aké ste kedy videli.

zdroj: TechRax | youtube.com

Najnovšie z kategórie: Apple

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio