MOBIL.sk MOBIL.sk

Spoločnosť Team17 zlacnila v App store svoje revolučné tituly
zdroj: Team17

Spoločnosť Team17 zlacnila v App store svoje revolučné tituly

Ak máte okolo tridsiatky a vo svojej mladosti ste radi hrávali počítačové hry, určite vám pri názvoch ako Team17 a Worms poskočí srdce. Ide o legendárne herné tituly, ktoré bavili hráčov po celom svete.

Dnes sa doba zmenila a na hranie obľúbených hier už nepotrebujete vlastniť počítač alebo hernú konzolu. Všetky tituly si zahráte na dnešných smartfónoch, ktoré majú výkonu na rozdávanie.

Preto nás vcelku potešila správa, že štúdio Team17, ktoré stojí za legendárnymi titulmi Worms, sa rozhodlo tieto hry na smartfónoch od Apple zlacniť. Znížená cena sa dotýka titulov Worms, Worms 2: Armagedon, Worms 3 a Worms 4.

Toto šúdio má však na konte aj iné tituly. Vcelku obľúbenou hrou v retro grafike je Escapist, ktorý svojou logikou potrápi hlavy nejedného hráča. Vašou úlohou je totiž dostať sa z väzenia. Zlacnený je aj Escapist 2.

Jedinou nevýhodou tak ostáva fakt, že tieto akcie na hry sú dostupné len pre majiteľov iOS zariadení. V obchode Google Play sú hry za štandardnú cenu. Pokiaľ máte záujem a chceli by ste si zaspomínať s "červíkmi" na svoju mladosť, mali by ste sa poponáhľať, pretože akcia je časovo obmedzená.

Stiahnuť Worms pre iOS (1,09 €)

Stiahnuť Worms 2: Armagedon pre iOS (2,29 €)

Stiahnuť Worms 3 pre iOS (3,49 €)

Stiahnuť Worms 4 pre iOS (3,49 €)

Stiahnuť The Escapist: Prison Escape pre iOS (3,49 €)

Stiahnuť Escapist 2: Pocket Breakout pre iOS (5,49 €)

Najnovšie z kategórie: Appky / Soft / Hry

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio