MOBIL.sk MOBIL.sk

OnePlus tento rok zmení svoju stratégiu! Dočkáme sa až troch nových smartfónov OnePlus 7
zdroj: @ishanagarwal24 | twitter.com

OnePlus tento rok zmení svoju stratégiu! Dočkáme sa až troch nových smartfónov OnePlus 7

U väčšiny spoločností sme zvyknutí na to, že nám naraz predstavia viacero verzií ich vlajkových lodí. Apple nám minulý rok priniesol iPhone XS, XS Max a XR, Samsung ponúka Galaxy S10, S10+ a S10e a taký Huawei má P30 a P30 Pro. To ale nie je prípad čínskeho OnePlus, ktorý nám vždy predstavil len jediný smartfón.

Isteže, ponúkali ho v rôznych farebných a pamäťových variantoch, avšak vždy šlo o mobil s jediným označením. To by sa však už tento rok mohlo zmeniť. Podľa najnovších únikov to vyzerá tak, že OnePlus nám budúci mesiac prinesie tri rôzne modely – OnePlus 7, OnePlus 7 Pro a OnePlus 7 Pro 5G.

Prišiel s tým Ishan Agarwal, muž, ktorý nám priniesol už viacero presných únikov o Pixeli 3 a mobiloch OnePlus. OnePlus 7 by mal byť vhodný pre menej náročných užívateľov a pôjde o základný model. OnePlus 7 Pro príde s väčšou cenovkou, ponúkne prémiovejšiu výbavu a posledný, OnePlus 7 Pro 5G, bude, ako už názov napovedá, vybavený najnovšou 5G sieťou. Fotografie verzie "Pro" zároveň zverejnil na svojom Twitteri. 

zdroj: @ishanagarwal24 | twitter.com

Agarwal nám tiež prezradil, že trojica mobilov bude predstavená už v máji. Vzhľadom na to, že táto čínska spoločnosť zvykla predstavovať nové mobily každých šesť mesiacov a posledný, OnePlus 6T, vyšiel v novembri, vychádza to ako logický predpoklad. 

Okrem toho nám riaditeľ OnePlus, Pete Lau, ešte na MWC 2019 prezradil, že ich pripravovaný 5G mobil bude predstavený v druhom štvrťroku tohto roka. Minimálne teda v Spojenom kráľovstve. To len potvrdzuje, že nových mobilov OnePlus 7 sa dočkáme už budúci mesiac. Presný dátum však zatiaľ nepoznáme a budeme si musieť počkať na to, keď začne OnePlus rozposielať pozvánky na ich event.

zdroj: bgr.com

Najnovšie z kategórie: OnePlus

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio