MOBIL.sk MOBIL.sk

Video plné plaču! Instagram influencerke zmazal účet, teraz si vraj bude musieť nájsť robotu
zdroj: zdroj: Jessy Taylor

Video plné plaču! Instagram influencerke zmazal účet, teraz si vraj bude musieť nájsť robotu

Influencerka nahrala srdcervúce video, kde s plačom lamentuje nad tým, ako si bude musieť nájsť klasickú prácu po tom, čo jej Instagram zmazal účet.

Jessy Taylor je 21-ročná influencerka na Instagrame, ktorá mala donedávna na svojom účte 100 tisíc sledovateľov. Vo svojom najnovšom videu plnom plaču s názvom "Prestaňte nahlasovať môj instagramový účet" prosí ľudí, aby k nej boli miernejší, pretože bude musieť začať pracovať.

Jessy, ktorá je pôvodom z floridskej Tampy, sa rozhodla presťahovať do LA, pretože toto mesto je pre Instagram viac trendy. Predtým pracovala pre McDonnald, ale po novom sa rozhodla stať influencerkou, čo sa jej do istého času aj darilo. Sanžila sa byť lepšou osobou, o čom rozpráva aj vo svojom videu, ktoré videlo už zhruba pol milióna ľudí.

Influencerka vo svojom youtubovom videu tvrdí, že bez svojich sledovateľov je ničím a nemá žiadne vzdelanie či skúsenosti na to, aby si mohla zarábať normálnym životom. Jej instagramový účet bol nahlasovaný trolmi ako spam, no ako hovorí ona sama, nemá pocit, že by urobila niečo zlé. Bez svojich sledovateľov vraj skončí ako prostitútka bez domova.

Video vyvolalo vlnu nevôle najmä u ľudí, ktorí majú klasické zamestnanie a sú nútení si peniaze zarábať tvrdou prácou. S Jessy vraj po zverejnení videa prerušila kontakt aj vlastná mama, pretože sa za ňu hanbí. Na druhej strane video zabezpečilo, že Jessy prudko stúpol počet vzhliadnutí na YouTube a vďaka zverejneniu jej príbehu si ju volajú rôzne média na rozhovory, takže o svoju prácu influencerky nakoniec zrejme nepríde, už si totiž stihla založiť aj nový instagramový profil.

Na tomto prípade je vidieť tragédiu dnešnej doby vo viacerých smeroch. Na jednej strane sú tu závistliví ľudia, ktorí nahlásia účet iba preto, že sa im jeho autor nepáči. Na strane druhej je hrozné, že existujú mladí ľudia, ktorí sa vidia ako influenceri a jediné, čomu zasvätia svoj život, je fotenie sa na rôznych miestach a pri rôznych príležitostiach, no pritom je ich cena na pracovnom trhu nulová, pretože nedokážu robiť nič iné. Smutné.

Najnovšie z kategórie: Príbehy

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio