MOBIL.sk MOBIL.sk

Šéf Samsungu tvrdí, že spoločnosť bude nasledujúcich 10 rokov stále číslom jedna
zdroj: Samsung Unpacked 2019 / YouTube

Šéf Samsungu tvrdí, že spoločnosť bude nasledujúcich 10 rokov stále číslom jedna

Nie je žiadnym tajomstvom, že spoločnosť Huawei zaznamenáva v posledných rokoch veľký nárast záujmu o svoje telefóny. Ten ide ruka v ruke s očakávaniami, že Huawei sa čoskoro stane najväčším výrobcom smartfónov na svete. Šéf Samsungu na to však má iný názor.

Hoci Richard Yu, hlava spoločnosti Huawei, tvrdí, že spoločnosť sa už v budúcom roku stane najväčším výrobcom mobilov, Samsung sa s takýmto osudom nehodlá zmieriť a šéf úradujúceho najväčšieho výrobcu smartfónov vracia úder v podobe dementujúceho vyjadrenia.

"Spoločnosť Samsung zostane lídrom na trhu so smartfónmi nasledujúcich 10 rokov," hovorí DJ Koh, šéf spoločnosti Samsung.

Šéf Samsungu toto tvrdenie vyslovil v rozhovore pre francúzsky denník Le Figaro. DJ Koh však pri tomto vyjadrení šiel ešte ďalej.

"Našou prioritou ako globálneho lídra na trhu so smartfónmi je a vždy bolo zlepšovanie našich produktov a služieb, aby sme našim zákazníkom priniesli zmysluplné inovácie. Spoločnosť Samsung je lídrom na trhu so smartfónmi už 10 rokov a zostane ním na ďalších 10 rokov spôsobom, že bude naďalej inovovať a vymýšľať nové mobilné zážitky," dodáva.

DJ Koh v rozhovore tiež rozprával o skladacích smartfónoch a výzvach, rovnako ako o 5G technológii špeciálne v súvislosti s Francúzskom. Keby ste mali záujem o celý rozhovor, jeho preklad si môžete prečítať na tomto odkaze.

Najnovšie z kategórie: Samsung

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio