MOBIL.sk MOBIL.sk

Samsung pochováva rad smartfónov Galaxy J
zdroj: MOBIL.sk

Samsung pochováva rad smartfónov Galaxy J

Spoločnosť Samsung bola vždy známa svojím širokým portfóliom smartfónov a mobilov. Svoje produkty zoskupuje do radov a tried podľa zamerania. Dnes spoločnosť oznámila, že jeden z týchto radov na trhu končí. Pôjde o rad Galaxy J.

Rad Galaxy J bol na trhu od roku 2015 a zahŕňal zariadenia strednej triedy, ktoré si obľúbila nemalá skupina používateľov. Spoločnosť však jedným dychom dodáva, že nejde o nelogický krok. Pravidelní čitatelia si určite všimli, že najmä od začiatku roka je Smasung veľmi aktívny v rade smartfónov Galaxy A. Ten by mal po novom prevziať ponuku strednej triedy.

Nový rad Galaxy A dnes už obsahuje modely Galaxy A10, Galaxy A20, Galaxy A30, Galaxy A40, Galaxy A50 a Galaxy A70, pričom na trh sa chystá aj model Galaxy A80, o ktorom sa skôr písalo s označením A90. Modely sú v rôznych kombináciách predávané na trhoch po celom svete. Ponúkajú pokročilé fotoaparáty či displeje Super AMOLED (okrem modelu A10), ktoré sme skôr mohli vídavať len vo vlajkových lodiach. Všetky tieto smartfóny sú podľa spoločnosti Samsung navrhnuté pre éru žitia.

Samsung tak zjednodušuje svoje portfólio zariadení a zákazníci si budú môcť vybrať spomedzi dostupných Galaxy A modelov a základných Galaxy M modelov alebo vlajkových lodí z radu Galaxy S a Galaxy Note.

Najnovšie z kategórie: Samsung

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio