MOBIL.sk MOBIL.sk

Bezdrôtové slúchadlá Beats Powerbeats Pro sú konkurencia Apple od Apple s úžasnou výdržou
zdroj: Beats

Bezdrôtové slúchadlá Beats Powerbeats Pro sú konkurencia Apple od Apple s úžasnou výdržou

Apple nám pred dvomi týždňami predstavil novú generáciu bezdrôtových slúchadiel AirPods. Teraz nám priniesli nové slúchadlá pod značkou Beats s názvom Powerbeats Pro, ktoré im budú konkurovať.

Pokiaľ to náhodou neviete, spoločnosť Apple odkúpila pred piatimi rokmi výrobcu zvukovej techniky Beats by Dr. Dre. Nejaký čas sme od nich ale nevideli žiadny nový produkt. To sa teraz mení s predstavením slúchadiel Powerbeats Pro, ktoré vznikli ako „výsledok hlbokej integrácie medzi inžinierstvom Apple a Beats.“

zdroj: Beats

Aj pre najnáročnejších športovcov

Na rozdiel od nových AirPods sa ale tieto slúchadlá nesnažia osloviť tak veľkú masu ľudí a sú určené skôr pre športovcov a ľudí náročnejších na kvalitu zvuku. Prinášajú unikátny dizajn, ktorý oceníte najmä pri náročných tréningoch. Vďaka nemu je údajne prakticky nemožné, aby vám počas behu či iných aktivitách vypadli z ucha. Okrem toho sú odolné voči vode aj potu.

Kvalitný zvuk a neuveriteľná výdrž batérie

PowerBeats Pro majú poskytnúť úžasnú kvalitu zvuku so skvelým dynamickým rozsahom a nízkym skreslením. Oproti AirPods by mali mať lepšiu izoláciu zvuku a ponúknu aj lepšiu výdrž batérie. Apple AirPods sa môžu pochváliť 5 hodinami výdrže slúchadiel po tom, čo ich vyberiete z nabíjacej krabičky. Novinka od Beats ale zvýšila výdrž až na 9 hodín, čo je pri podobných slúchadlách až neuveriteľné číslo. S krabičkou vám potom vydržia spolu 24 hodín. 

Nechýba ani technológia rýchleho nabíjania s názvom Fast Fuel, ktorá sľubuje 1,5 hodín prehrávania už piatich minútach na nabíjačke. Za 15 minút potom dostanete až 4,5 hodiny. Bohužiaľ ale chýba podpora bezdrôtového nabíjania. 

zdroj: Beats

Nový čip H1

Poháňané sú rovnakým čipom, ako nájdeme v AirPods, to znamená H1 od Apple. Vďaka tomu podporujú Bluetooth 5.0 a sú tak rýchlejšie a stabilnejšie pri bezdrôtovom pripojení. Umožňujú tiež hlasovo aktivovať asistentku Siri. 

Beats Powerbeats Pro nie sú lacné slúchadlá. Cena v USA je stanovená na 249 dolárov, čo je o 50 viac ako v prípade nových AirPods. Dostupné budú niekedy v máji v čiernej, tmavomodrej, tmavozelenej a svetlej „slonovinovej“ farbe.

Najnovšie z kategórie: Apple

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio