MOBIL.sk MOBIL.sk

Ponúkne smartfón Samsung Galaxy A90 tento divoký dizajn?
zdroj: Waqar Khan / YouTube

Ponúkne smartfón Samsung Galaxy A90 tento divoký dizajn?

Na dnes tu máme ešte jeden vzhľad chystaného smartfónu. Samsung Galaxy A90 by mal byť predstavený už 10. apríla a bude sa jednať vlajkový model strednej triedy radu Galaxy A.

Už skôr unikli informácie o tom, že spoločnosť Samsung okrem ostatných nových modelov radu Galaxy AXX chystá aj vrchol svojej ponuky, ktorý dostane názov Galaxy A90. Vieme o ňom, že bude mať vysúvajúce sa fotoaparáty, ale táto vizualizácia ide v predstavách ešte ďalej. Okrem vysúvania totiž obsahuje aj otočné objektívy, ktoré sa prispôsobia podľa toho, či chcete fotiť selfie alebo nie.

Aj keď sa koncept môže zdať ako naozaj divoký, známy leaker s twitterovým účtom @IceUniverse ho označil za "takmer úplne správny". To vnáša do podoby modelu isté nadšenie, pretože @IceUniverse má dobré kontakty z okolia výrobcov mobilov a už niekoľkokrát predpovedal vzhľad chystaných zariadení celkom presne.

zdroj: Waqar Khan / YouTube

Vysúvacia konštrukcia tohto typu má veľa pozitív. Displej sa môže rozprestierať na celej prednej strane a selfie kamerka má rovnako dobré rozlíšenie ako hlavný fotoaparát. Futuristický vzhľad je len bonusom. Nevýhodou môže byť samotný vysúvací mechanizmus, ktorý sa môže pokaziť. Samsung Galaxy A90 by mal mať čítačku odtlačkov prstov zabudovanú v displeji.

Waqar Khan / TwitterHoci tento koncept vyzerá naozaj exoticky, naozaj nemusí byť ďaleko od vzhľadu reálneho zariadenia.
Samsung totiž rad Galaxy A v poslednej dobe využíva na rôzne experimenty. Tieto smartfóny spoločnosti priniesli ako prvé mobil so štyrmi objektívmi, či smartfón s dierou v displeji. Všetko sa dozvieme už 10. apríla, keď by spoločnosť Samsung mala tento model ukázať svetu. Autorom konceptu je Waqar Khan.

Najnovšie z kategórie: Samsung

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio