MOBIL.sk MOBIL.sk

Apple AirPods rastú na stromoch a USB Hub za 10 tisíc dolárov. Toto sú najlepšie technologické žarty na 1. apríla
zdroj: greenhouse | youtube.com

Apple AirPods rastú na stromoch a USB Hub za 10 tisíc dolárov. Toto sú najlepšie technologické žarty na 1. apríla

Ak ste včera na sociálnych sieťach zaznamenali príliš veľa zvláštnych a ťažko uveriteľných správ, zrejme je to tým, že bol 1. apríl. Ľudia, osobnosti, veľké médiá a dokonca aj firmy si zo seba navzájom strieľali. Rôznym vtipom sa nevyhol ani svet technológií, a tak sa dnes pozrieme na 5 zaujímavých prvoaprílových žartov.

HyperDrive Ultimate Ultimate Hub

V moderných MacBookoch sa nachádza stále menej USB portov a užívatelia sú preto odkázaní na rôzne rozbočovače. Spoločnosť Hyper sa im na prvého apríla rozhodla odstrániť všetky problémy svojim ultimátnym rozbočovačom, v ktorom sa nachádza celkovo až 40 portov. Od klasických USB portov (je ich tam 9) cez jack na slúchadlá až po reproduktor a VGA port. HyperDrive Ultimate Ultimate Hub sa normálne predáva za 9,999,99 dolárov, ale dočasne je v zľave len za 99,99 dolárov.

zdroj:hypershop.com

The Sound Gardener

Dvojica videomakerov Ryan Westra a Ben Fischinger sa rozhodli vytvoriť vlastnú reklamu na Apple AirPods, ktoré nazvali „The Sound Gardener.“ Aj keď nejde o oficiálnu reklamu spoločnosti, pôsobí veľmi vierohodne a zachytáva zábery toho, ako sa skutočne vyrábajú slúchadlá AirPods. Nebudeme nič prezrádzať, radšej si pozrite túto prvoaprílovú reklamu.

zdroj: @greenhouse | twitter.com

Appka „Find my Brick“

Ani Lego neodignoroval tento krásny dátum. Zobral si inšpiráciu z appky Find my iPhone od Apple a prerobil ju podľa seba. Aplikácia „Find my brick“ vám má pomôcť nájsť kocku LEGA v hromade ďalších na základe jej farby či tvaru. Táto novinka príde údajne „už čoskoro.“

zdroj: @Lego_group | twitter.com

Tech21

Tech21 je spoločnosť, ktorá predáva kryty na smartfóny, tablety aj laptopy. Na prvého apríla sa však svoje produkty rozhodli posunúť na úplne novú úroveň. Vzali priehľadný kryt na mobil a spravili ho 100krát priehľadnejším. Vďaka tomu vymysleli kryt PureClearest, ktorý prakticky nie je vidieť.

zdroj: Tech21 | Twitter.com

Duolingo Push

Duolingo je jedna z najpopulárnejších aplikácií na učenie jazykov na svete. Jej problémom ale je, že ľudia často nereagujú na notifikácie, ktorými im pripomína, aby si spravili lekciu. Pravidelnosť je pritom pri učení veľmi dôležitá. Prišli preto s prémiovou funkciou Duolingo Push, vďaka ktorej sa vám ich maskot, Duo, začne objavovať kdekoľvek kam idete – v reálnom živote.

zdroj: @Duolingo | twitter.com

Najnovšie z kategórie: Magazín

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio