MOBIL.sk MOBIL.sk

iPhone 8: Bude vyzerať takto?
zdroj: @Onleaks @Gearindia

iPhone 8: Bude vyzerať takto?

Nedávno sme na základe uniknutých CAD vizualizácii písali o možnej podobe zadného krytu iPhonu 8. Leaker @Onleaks a technický blog @GearIndia dali hlavy dokopy a na základe uniknutých nákresov a tiež dostupných informácií vytvorili video s 3D modelom.

Model je veľkostne niekde medzi iPhonom 7 a 7 Plus, pričom je evidentne hrubší. Video tiež ukazuje diskutované vertikálne usporiadanie fotoaparátu a OLED displej cez celú prednú stranu s veľmi úzkymi rámčekmi okolo.

iPhone8 render
@Onleaks @Gearindia

iPhone 8 je veľmi očakávaný model spoločnosti Apple, pretože má priniesť najvačšiu zmenu dizajnu za posledné roky. Informácie o ňom sa objavujú takmer denne a aj skúsení leakeri sa nevedia jednotne zhodnúť na jeho podobe, na tom, čo ponúkne, či kedy bude predstavený. Pričom v minulosti im to nerobilo problém. Možno ide aj o taktiku samotného Applu, ktorý vždy testuje niekoľko odlišných prototypov a v minulosti sa už jeho zástupcovia niekoľkokrát pohoršovali nad tým, ako im predčasné úniky prototypov kazili predaje, pretože moment prekvapenia bol preč.

Najnovšie z kategórie: Mobily

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio