MOBIL.sk MOBIL.sk

Facebook Messenger dostáva novinku v podobe odpovedí na citácie
zdroj: Facebook

Facebook Messenger dostáva novinku v podobe odpovedí na citácie

Facebook Messenger je jednou z najpopulárnejších četovacích aplikácií vôbec a hoci sa relatívne rýchlo vyvíja, stále mu chýbajú niektoré funkcie, ktoré konkurencia už dávnejšie ovláda. V týchto dňoch Messenger dostvá ďalšiu z nich.

Funkcia odpovedí na citácie je dlhý čas súčasťou aplikácie WhatsApp, ktorú tiež vlastní Facebook, preto zrejme nikoho neprekvapuje fakt, že Messenger dostáva túto funkciu tiež. V komunikácii prostredníctvom appky sa často stáva, že každá zo strán pošle tej druhej viacero správ či textov a títo ľudia sa tak v komunikácii môžu doslova stratiť.

Facebook

S novou funkciou sa vám to už nestane. Budete môcť priradiť svoju odpoveď k presnému vyjadreniu. Postačí, ak podržíte prst na špecifickej správe, akoby ste chceli správe prideliť emoji. V tomto menu s emoji po novom pribudne šípka na odpoveď. Po jej napísaní a následnom odoslaní druhej strane sa nad odpoveďou zobrazí aj pôvodná správa.

Nová funkcia bude dostupná pre majiteľov operačných systémov iOS a Android. Pokiaľ ste ju ešte nenašli, počkajte si na aktualizáciu aplikácie Messenger.

Najnovšie z kategórie: Facebook

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio