MOBIL.sk MOBIL.sk

Smartfóny radu Huawei P30 ešte neboli predstavené a na internete sa už objavujú videá s nimi
zdroj: Parekr Walbeck / YouTube

Smartfóny radu Huawei P30 ešte neboli predstavené a na internete sa už objavujú videá s nimi

Nasledujúce riadky a najmä videá zrejme najviac potešia fanúšikov značky Huawei, tá už o pár dní predstaví novinky v podobe radu P30. Videá, na ktorých je model P30 Pro zachytené alebo na ktorých sú prezentované ich funkcie, si však môžete pozrieť už dnes.

Spoločnosť Huawei chystá modelovú ofenzívu svojich vlajkových lodí. V súvislosti s nimi firma chystá aj veľkú marketingovú kampaň, čo je badateľné už teraz. Nie je isté, či sú zverejnené videá už jej súčasťou alebo ide len o náhodné úniky, no všetkým zvedavcom dávajú v predstihu podrobnejší pohľad na špičkové smartfóny.

Na prvom krátkom videu, ktoré sa objavilo na Twitteri, je zachytený model P30 Pro pri odomykaní zariadenia ultrazvukovou čítačkou odtlačkov prstov. Celé video má iba pár sekúnd a odomykanie vyzerá byť veľmi svižné, čo však môže byť len dobre natočený klam. Demonštruje to aj niekoľko článkov, v ktorých sme sa venovali rovnakej technológii odomykania smartfónu v súvislosti so Samsungami radu Galaxy S10. Až reálne používanie ukáže, či tomu tak bude aj pri bežnej práci so zariadením.

zdroj: Xiaomishka / Twitter

Druhé video pochádza z dielne youtubera menom Parker Wlabeck. Ten v ňom ukazuje možnosti istého zariadenia s 10-násobným zoomom. Ukazuje materiál, ktorý ním natočil a tiež popisuje, že výkonnejší fotografický smartfón v rukách nikdy nedržal. Nie je však zložité uhádnuť, ktorému zariadeniu patria výstupy a celé video. Huawei P30 Pro bude totiž predstavený po boku ostatných modelov radu P30 už o 6 dní, 26. marca 2019 v Paríži.

zdroj: Parker Walbeck / YouTube

Najnovšie z kategórie: Huawei

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio