MOBIL.sk MOBIL.sk

Pornhub zaznamenal počas výpadku Facebooku a Instagramu nával sledovateľov. Pozrite sa, čo vyhľadávali
zdroj:

Pornhub zaznamenal počas výpadku Facebooku a Instagramu nával sledovateľov. Pozrite sa, čo vyhľadávali

V stredu zaznamenala najväčšia sociálna sieť Facebook spolu s Instagramom a appkou WhatsApp celosvetový výpadok. Mnohým užívateľom nefungovali alebo sa správali zvláštne. A zatiaľ čo modrá sociálna sieť malá plné ruky práce s vyriešením problémov, ostatné stránky profitovali.

Aplikácia Telegram napríklad zaznamenala 3 miliónový prírastok nových užívateľov, ktorí hľadali alternatívu pre komunikovanie. Ľudia ale čas bez Facebooku a Instagramu využívali aj inak – pozeraním videí pre dospelých.

Stránka Pornhub totiž zaznamenala počas 10 hodín, keď boli sociálne siete odstavené, veľký prírastok sledovateľov. Tesne po tom, ako začali problémy, prišlo na stránku o 11 percent viac ľudí, ako je obvyklé. O niekoľko hodín neskôr sa dokonca toto číslo vyšplhalo na 19 percent oproti priemeru.

zdroj: pornhub.com/insights

Zaujímavý je aj pohľad na trendy vo vyhľadávaní. Zdá sa, že ľudia hľadali svoje obľúbené sociálne siete aj na takom mieste ako Pornhub. V priebehu výpadku sa vyhľadávanie slova „Instagram“ zvýšilo o 323%, slovo „Facebook“ vyhľadávali o 221% viac. Abstinencia od týchto sociálnych sietí sa očividne prejavuje naozaj neobvyklými spôsobmi.

zdroj: pornhub.com/insights

Najnovšie z kategórie: Ostatné

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio