MOBIL.sk MOBIL.sk

Samsung zverejnil vtipné pozadia na Galaxy S10, ktoré využívajú dieru v displeji
zdroj: @SamsungMobileUS | twitter.com

Samsung zverejnil vtipné pozadia na Galaxy S10, ktoré využívajú dieru v displeji

Samsung bola jedna z mála spoločností, ktoré sa od začiatku krvopotne vyhýbali výrezom v displeji. Z Apple si dokonca pre tento moderný dizajnový prvok často uťahovala. S príchodom Galaxy S10 nám ale priniesli svoje vlastné riešenie umiestnenia kamery v displeji – nie do výrezu, ale do diery v rohu obrazovky.

Či je to krajšie riešenie ako klasický výrez už necháme na vás. Faktom ale je, že ide o niečo nové, na čo nie sme zvyknutí, a preto sa nám to možno spočiatku nepáči. Aj preto sa krátko po predstavení nových Samsungov objavili dizajnéri, ktorí sa rozhodli dieru využiť. Cez zaujímavé pozadia, ktorých súčasťou bola predná kamera, spravili z tejto malej nevýhody prednosť. 

Samsungu sa očividne táto myšlienka zapáčila. Rozhodol sa totiž sám pripraviť celú sériu pozadí pre svoje vlajkové lode, ktoré vtipne využívajú dieru v obrazovke Galaxy S10, S10e a S10+. Sú kreslené, minimalistické a zároveň veľmi trefné.

zdroj: @SamsungMobileUS | Twitter.com
zdroj: @SamsungMobileUS | Twitter.com

Mimochodom, Samsung už stihol do svojho obchodu Galaxy Themes pridať oficiálnu sekciu pre diery v obrazovke. Ak vám teda nesedí žiadna z týchto nových pozadí, môžete si tú pravú vybrať tu. Stačí ísť do Nastavení a nájsť Pozadia a Témy.

Najnovšie z kategórie: Samsung

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio