MOBIL.sk MOBIL.sk

Ušetrite a stiahnite si tieto platené hry do mobilov dočasne zadarmo
zdroj: Googe, Apple

Ušetrite a stiahnite si tieto platené hry do mobilov dočasne zadarmo

Na začiatok týždňa tu pre vás máme niekoľko tipov na zaujímavé hry pre Android aj iOS zariadenia. Ide o rôzne žánre, medzi ktorými si vyberie naozaj každý. A viete čo je na nich najlepšie? Normálne sú platené avšak vývojári sa ich rozhodli sprístupniť na obmedzenú dobu zadarmo.

iLove Collection Vol.1

Ak ste fanúšikom temných príbehov, prvá hra v zozname bude presne váš šálok kávy. Nejde tak úplne o hru, skôr o sériu interaktívnych príbehov, ktoré sú založené na poviedkach amerického spisovateľa hororov Howarda P. Lovecrafta. Klasické hororové príbehy obohacuje o zaujímavé animované ilustrácie, efekty či interakciu s hráčom. Pripravte sa ale na to, že budete potrebovať Angličtinu.

Stiahnuť z App Store (iOS) | Stiahnuť z Google Play (Android)

zdroj: youtube.com

God´s Orbits

Vesmír je obrovské a komplexné miesto, ktoré je ľuďmi stále neprebádané. Predstavte si, aké náročné je pre Boha ovládať ho celý a zabezpečiť, aby fungoval. Čo sa ale stane, ak si vezme na týždeň dovolenku a zverí ho do rúk svojmu zástupcovi? Áno, presne toto je príbeh logickej hry God´s Orbits. Vašou úlohou bude navrhnúť fungovanie slnečných sústav a galaxií. Budete ovládať smer a rýchlosť každej jednej planéty a precízne vyberať jej trajektóriu tak, aby sa nezrazila s inými telesami. Všetko je navyše založené na reálnych fyzických algoritmoch.

Stiahnuť z App Store (iOS) | Stiahnuť z Google Play (Android)

zdroj: youtube.com

Fresh Reversi

Oddýchnime si na chvíľu od silných príbehov a prejdime ku trochu väčšej klasike. Fresh Reversi je klasická stolová hra Othello, ktorá pochádza z 19. storočia, akurát prerobená do moderného kabátiku a priamo vo vašom mobile. Hra ponúka možnosť zahrať si proti trom rôznym protivníkom riadených počítačom, ale aj vašim priateľom.

Stiahnuť z App Store (iOS)

zdroj: youtube.com

Alter Dogma

A teraz niečo pre fanúšikov klasických „ 2D Dungeon RPG“. Príbeh Alter Dogma sa točí okolo Posvätného stromu života. Vašou úlohou je získať stopy, ktoré vás k nemu zavedú tak, že ovládate rád rytierov. Nechýbajú klasické RPG prvky ako vylepšovanie vlastností hrdinov, unikátne schopnosti a množstvo druhov výzbroje, vďaka ktorej sa z vašich rytierov stanú silní hrdinovia schopní čeliť aj tým najsilnejším protivníkom. Alter Dogma je navyše jedna z mála Dungeon RPG hier, ktoré si môžete zahrať offline a neotravujú vás pritom žiadne reklamy ani mikrotransakcie.

Stiahnuť z Google Play (Android)

zdroj: youtube.com

Najnovšie z kategórie: Appky / Soft / Hry

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio