MOBIL.sk MOBIL.sk

Samsung začal predávať modely Galaxy S10e, S10 a S10+. Záujem o novinky je rekordný!
zdroj: MOBIL.sk

Samsung začal predávať modely Galaxy S10e, S10 a S10+. Záujem o novinky je rekordný!

Samsung konečne začal predávať svoje dlhoočakávané smartfóny radu Galaxy S desiatej generácie. Na tento deň čakali fanúšikovia juhokórejskej spoločnosti už niekoľko mesiacov a hoci to vyzerá iba ako otrepaná fráza, prvé čísla hovoria za všetko.

Spoločnosť Samsung odo dnes na Slovensku (a v iných krajinách sveta) začal predávať to najlepšie zo svojho portfólia. My sme sa v stredu zúčastnili na oficiálnom predstavení nových smartfónov pre Slovensko a Českú republiku, kde sa zástupcovia spoločnosti pochválili stavom predobjednávok.

samsung galaxy s10+ ilustračné
Galaxy S10+ je prvý mobil s 1 TB vnútorného úložiska. Keby vám ani táto kapacita nestačila, rozšíriť si ju môžete až o ďalších 512 GB prostredníctvom microSD karty / MOBIL.sk

Podľa zástupcov Samsungu je o novinky nesmierny záujem. Len u nás si ich predobjednalo raz toľko ľudí ako predchádzajúcu 9. generáciu. Ide tak o historicky najväčší záujem o vlajkovú loď Samsung. Hoci ide len o počiatočné čísla, už tie môžu naznačovať, že po vlažnom prijatí minulej generácie, ktorá bola len miernym vylešením radu Galaxy S8, sa Samsungu podaril zásah do čierneho.

samsung galaxy s10+ ilustračné
Samsung predáva nové modely v čiernej, bielej a zelenej farbe. Najmenší Galaxy S10e dostal do vienka aj výraznú žltú / MOBIL.sk

Najväčší záujem je o variant Galaxy S10+ so 128 GB vnútornou pamäťou, z farieb vedie klasická čierna nasledovaná zelenou a bielou. „Myslím, že sme sa tento rok viac než inokedy trafili do mobilného vkusu Slovákov a taktiež ponúkli atraktívny predobjednávkový benefit v podobe bezdrôtových slúchadiel zdarma. Aktuálny počet predobjednávok na Galaxy S10 je tak najvyšší za celú históriu série Galaxy S,“ uviedol Tomáš Balík, riaditeľ mobilnej divízie spoločnosti Samsung Electronics Czech and Slovak.

samsung galaxy s10 displej výrez diera
Jednou z najväčších invácií v 10. generácii radu Galaxy S je nepochybne displej. Podľa spoločnosti DisplayMate ide o najlepší displej v mobile vôbec / MOBIL.sk

Výborne sa predávajú vyššie pamäťové varianty: smartfóny S10 s kapacitou 512 GB alebo 1 TB, ktoré tvoria už viac než pätinu z celkového počtu predobjednávok. Trend väčších displejov a pamätí teda nie je len modlou výrobcov, ale realitou,“ dodáva.

samsung galaxy buds ilustračné
Bezdrôtové slúchadlá typu true wireless majú byť odpoveďou Samsungu na Apple AirPods. Samsung ich pribalí zadarmo k predobjednávkam smartfónov Samsung Galaxy S10 a S10+ / MOBIL.sk

Pokiaľ ste si predobjednali smartfóny Galaxy S10 alebo S10+ a svoje zariadenia ste si zaregistrovali na stránkach Samsungu, je veľmi pravdepodobné, že k telefónu dostanete od Samsungu darček v podobe slúchadiel Galaxy Buds v hodnote 149 eur. Samsung ich bude rozdávať prvým 1800 majiteľom noviniek. Po zaregistrovaní bolo potrebné vyplniť ešte niekoľko údajov. Táto akcia sa nevzťahuje k najmenšiemu modelu Galaxy S10e.

zdroj: TS Samsung

Najnovšie z kategórie: Samsung

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio