MOBIL.sk MOBIL.sk

Vyhrajte 10 000 dolárov a nový OnePlus 6T! Čínska spoločnosť si pre nás pripravila zaujímavú súťaž
zdroj: OnePlus

Vyhrajte 10 000 dolárov a nový OnePlus 6T! Čínska spoločnosť si pre nás pripravila zaujímavú súťaž

OnePlus vás chce naučiť nakrúcať filmy ako profesionál. A okrem toho máte možnosť vyhrať zaujímavé výhry!

Kvalita kamier vo fotoaparátoch dosahuje v dnešnej dobe skvelé výsledky. Dokonca tak dobré, že sa stále častejšie objavujú dychberúce filmové videá, krátke filmy či dokonca profesionálne hudobné videoklipy natočené čisto na mobily. Tejto oblasti sa chce viac venovať aj čínska spoločnosť OnePlus svojimi novými videami, v ktorých nás naučí ako nakrúcať videá na mobil.

Na pomoc si zavolali talianskeho režiséra a producenta Giacomo Mantovani. Ten nás bude v sérií videí nazvanej OnePlus Mobile Filmmaking Masterclass učiť, ako vyťažiť z mobilnej kamery maximum a natočiť kvalitné filmy. Postupne prejde všetky fázy filmovej tvorby od predprodukcie až po poprodukciu.

zdroj: OnePlus | youtube.com

OnePlus sa rozhodol, že do filmovej školy zapojí aj svojich fanúšikov. Aby ich motivoval, spustil súťaž, v ktorej môžete vyhrať 10 tisíc dolárov, dva nové smartfóny OnePlus a gimbal (elektronický stabilizátor obrazu). Druhé miesto vyhrá 4 tisíc s dvomi mobilmi OnePlus a tretie 2 tisíc a jeden smartfón. To už sú ceny za ktoré sa oplatí bojovať, čo poviete? 

Ako sa k nim ale dostať? Na konci každého videa zadá Mantovani úlohu pre sledovateľov, ktorú musia splniť. V prvom videu je úlohou vytvorenie nápadu na krátky filmový príbeh, ktorý spíšete do 250 až 300 slov (po Anglicky). Podmienkou je, aby ste mali účet na OnePlus fóre. Príbeh rozdeľte na úvod, jadro a záver, čas na to máte do 11. marca. Potom ho môžete poslať spoločnosti cez Google formulár.

Viac informácií o súťaži nájdete na oficiálnom fóre OnePlus.

zdroj: OnePlus | youtube.com

Najnovšie z kategórie: OnePlus

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio