MOBIL.sk MOBIL.sk

Ďalšie vizuálizácie ukazujú OnePlus 7 zo všetkých strán
zdroj: @OnLeaks / @PriceBaba

Ďalšie vizuálizácie ukazujú OnePlus 7 zo všetkých strán

Spoločnosť OnePlus má v predaji väčšinou stále iba jeden smartfón. Tento rok ním má byť OnePlus 7, ktorý by sa mal zaradiť opäť medzi mobilnú elitu. Výrez by mal zmiznúť a domovom prednej kamerky by sa mal stať vysúvací element na hornej strane smartfónu.

@OnLeaks / @PriceBaba

Twitterový účet @OnLeaks v spolupráci s webom PriceBaba (@PriceBaba) priniesli neoficiálne vizualizácie a video s podobou chystaného OnePlus 7. Hoci nejde o oficiálnu podobu, väčšinou je tento materiál takmer identický s finálnym dizajnom zariadení. Presvedčili sme sa o tom už mnohokrát. Vďaka spoľahlivým zdrojom tak zariadenia môžeme preskúmať s predstihom.

@OnLeaks / @PiceBaba

OnePlus 7 by mal mať rozmery 162,6 x 76 x 8,8 mm, pričom v oblasti vystúpeného fotoaparátu to bude až 9,7 mm. Obrázky ukazujú aj vertikálny trojitý fotoaparát umiestnený na zadnej strane. V materiáloch si môžeme prezrieť aj očakávané umiestnenie bežných tlačidiel a tiež prepínača režimov, ktorý má spoločnosť patentovaný. Niečo podobné však vo svojich zariadeniach používa aj spoločnosť Apple.

@OnLeaks / @PriceBaba

Hardvérové špecifikácie si však spoločnosť stráži, takže v tomto smere toho o chystanej novinke veľa nevieme. Inžinieri z OnePlus sa vraj rozhodli do smartfónu opäť nezahrnúť bezdrôtové nabíjanie, čo je v roku 2019 chybou, na ktorú zrejme bude model doplácať. Vizualizácie nezobrazujú ani 3,5 mm audio jack konektor či čítačku odtlačkov prstov. Minuloročný model OnePlus 6T totiž 3,5 mm jack pre slúchadlá nemal a čítačku odtlačkov prstov mal integrovanú v displeji, môžeme teda očakávať, že spoločnosť bude v tomto trende pokračovať aj tento rok.

@OnLeaks / @ PriceBaba

Všeobecne známe je aj to, že OnePlus 7 nebude zariadením s podporou 5G sietí. Spoločnosť totiž údajne pripravuje samostatný 5G smartfón, ktorý prezentovala na veľtrhu MWC v Barcelone pre úzku skupinu ľudí. Napriek tomu, že tieto úniky zvyknú byť veľmi blízke realite, ešte stále sa môže stať, že nás OnePlus vo finále nejakou funkčnou či dizajnovou novinkou prekvapí. Dozvieme sa to až pri oficiálnom predstavení smartfónu, ktoré by malo prebehnúť v prvej polovici tohto roka.

zdroj: @OnLeaks / @PiceBaba

Najnovšie z kategórie: OnePlus

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio