MOBIL.sk MOBIL.sk

Spoločnosť Apple vyhlásila víťazov súťaže "Shot on  iPhone". Pozrite si, aké fotky dokázali vyfotiť len za pomoci iPhonu
zdroj: pixabay.com

Spoločnosť Apple vyhlásila víťazov súťaže "Shot on iPhone". Pozrite si, aké fotky dokázali vyfotiť len za pomoci iPhonu

Spoločnosť Apple vyhlásila súťaž "Shot on iPhone". V rámci nej vyzvala používateľov, aby zverejnili to najlepšie, čo sa im podarilo zachytiť fotoaparátmi ich iPhonov. Dnes je na svete rebríček 10 najlepších fotografií podľa Applu.

Majitelia iPhonov mali možnosť prezentovať svetu svoje fotografické výtvory. Tie mali zverejniť v období od 22. januára do 7. februára a ich fotografie boli neskôr posudzované profesionálnymi fotografmi a inžiniermi z Applu.

Apple bude výherné fotografie prezentovať na billboardoch, vo svojich obchodoch či na inerných výstavách spoločnosti a v tomto roku dokonca po prvýkrát spoločnosť autorom vyplatí licenčné poplatky za zverejnenie a šírenie ich diela, čo pri celosvetovej kampani môže výhercom priniesť naozaj pekný balík peňazí.

Výhercovia tento rok pochádzaju z Ameriky, Singapuru, Bieloruska Izraela či Nemecka a fotografie boli zachytené na modely ako iPhone 7, iPhone X či iPhone XS Max. Na výhru teda nepotrebujete mať úplne najnovší iPhone. Je tu teda možnosť naozaj pre všetkých. Stačí zachytiť moment, ktorý je nevšedný a výnimočný. Na záver len dodáme, aby ste to skúsili! V budúcom roku sa na zozname výhercov budete nachádzať možno aj vy.

Tu je zoznam víťazných fotografií súťaže "Shot on iPhone":

Najnovšie z kategórie: Apple

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio