MOBIL.sk MOBIL.sk

Internetom sa šíri obrázok skladacieho Huawei Mate X. Samsung sa môže začať triasť!
zdroj: @pokertea | bbs.hupu.com

Internetom sa šíri obrázok skladacieho Huawei Mate X. Samsung sa môže začať triasť!

Skladací Galaxy Fold od Samsungu je momentálne svetový unikát. Aj ďalšie spoločnosti ale pracujú na podobnom zariadení a Samsung by už čoskoro mohol spoznať svoju silnú konkurenciu z Číny. Priamo od spoločnosti Huawei.

Hovorí sa, že Huawei plánuje predstaviť vlastný skladací mobil už o pár dní na veľtrhu Mobile World Congress v Barcelone. Na Twitteri sa nás snaží navnadiť na konferenciu, ktorá je naplánovaná na 24.2.2019 o 14:00. Plánujú predstaviť dôležitý produkt, ktorým „prepoja budúcnosť.“ Vieme, že nepôjde o nové vlajkové lode P30, keďže tie nám predstavia až v marci. Logicky preto vychádza, že by sme sa mohli dočkať skladacieho mobilu.

zdroj: Huawei | twitter.com

Teraz sa navyše k týmto dohadom pridáva aj neoficiálna fotografia, ktorá sa začala šíriť internetom. Na nej vidíme reklamný plagát na nový Huawei Mate X spolu s jeho fotografiami. Tie zachytávajú skladací smartfón v troch rôznych polohách.

zdroj: @pokertea | bbs.hupu.com

Už na prvý pohľad vidno, že Huawei sa vybral inou cestou ako Samsung. Mate X na plagáte obsahuje len jedinú obrazovku, ktorá sa využíva v zloženom aj v rozloženom stave. Galaxy Fold ponúka menšiu obrazovku navrchu a väčšia sa nachádza vnútri. A musíme povedať, že riešenie od Huawei vyzerá o niečo lepšie ako to, čo nám predstavil Samsung v stredu. Okrem toho, že telo vyzerá tenšie a nevidíme žiadny výrez pre fotoaparát, má Mate X výrazne väčší displej v zloženom stave.

zdroj: bgr.com

Najnovšie z kategórie: Huawei

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio