MOBIL.sk MOBIL.sk

Na YouTube sa omylom dostalo prezentačné video Galaxy S10 len deň pred jeho predstavením
zdroj: tech blix | youtube.com

Na YouTube sa omylom dostalo prezentačné video Galaxy S10 len deň pred jeho predstavením

Video malo byť s najväčšou prevdepodobnosťou zverejnené až po predstavení nových Samsungov.

Samsung nám zajtra predstaví svoje nové vlajkové lode Galaxy S10. V podstate o nich vieme takmer všetko vďaka rôznych únikom zo spoločnosti. Vieme, ako budú vyzerať, ako dobre budú vybavené aj to, aké funkcie ponúknu. A teraz, deň pred ich oficiálnym predstavením, sa na YouTube objavilo celé video, ktoré prezentuje nové smartfóny od Samsungu. 

Video malo byť pravdepodobne zverejnené až po samotnom predstavení, no niekto ho vypustil do sveta skôr. Krátko na to si chybu uvedomil a urýchlene ho zmazal, ale ako sa hovorí – internet nezabúda. Na YouTube sa okamžite objavilo viacero jeho kópií od ľudí, ktorí si ho stihli stiahnuť. 

Video už opäť v tomto čase nie je dostupné

zdroj: tech blix | youtube.com

Pred kamerou vidíme obe pripravované novinky Galaxy S10 a S10+. Môžeme si teda užiť pohľad na ich veľké Infinity-O displeje s dierou pre prednú kameru (respektíve dve v prípade S10+). Autor zároveň vyzdvihuje viacero noviniek, s ktorými nové smartfóny prídu. Ide o trojitý fotoaparát, vďaka ktorému budete môcť fotiť okrem priblížených fotografií aj širokouhlé fotky a snímač odtlačkov prstov v displeji. Spomína aj novinku v podobe reverzného nabíjania, teda možnosti dobiť iný smartfón bezdrôtovo priložením na zadnú stranu nového Samsungu. 

Vo videu vidíme aj 3,5mm jack, takže fanúšikovia Samsungu stále nemusia zahadzovať svoje staré slúchadlá. A na konci, ako čerešnička na torte, prídu aj nové bezdrôtové slúchadlá Galaxy Buds, ktoré budú môcť byť nabíjané pomocou reverzného nabíjania položením na mobil.

zdroj: bgr.com

Najnovšie z kategórie: Video

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio