MOBIL.sk MOBIL.sk

S touto appkou budete mať tie najlepšie instagramové fotky široko-ďaleko!
zdroj: SOVS / Facebook

S touto appkou budete mať tie najlepšie instagramové fotky široko-ďaleko!

Pokiaľ sa stanete známym na Instagrame, váš život sa môže rozprávkovo zmeniť. Zarábate na reklame a stáva sa z vás značka. Na to však najprv potrebujete zaujímavé fotky. Táto appka vám ukáže, ako správne pózovať.

Máte scenériu, máte v rukách mobil a spravíte si selfie. Poprípade odfotíte scenériu bez svojej osoby. Čo však v prípade,, ak si chcete spraviť dobrú fotku na Instagram a po ruke máte iba niekoho, komu kompozícia či vkus veľa nehovorí? Odpoveďou je SOVS2. Jedná sa o aplikáciu, ktorá navrhnutá špeciálne na riešenie tohto problému. Práve kompozícia fotky je totiž jeden z hlavných dôvodov, prečo niektoré fotky vyzerajú dobre a iné nie.

SOVS2 / App Store

Na aplikácii je snáď najlepšie to, že sa riadi heslom: "Radšej raz vidieť, ako stokrát počuť." Appka vám nebude zdĺhavo opisovať ako správne pristupovať k foteniu. Na obrazovke uvidíte obrys osôb a rôznych polôh, ktoré vyzerajú dobre. Človek, ktorý vás bude fotiť sa (vás) teda musí iba nastaviť do správnej polohy. Tu sú nejaké príklady.

SOVS / Facebook
SOVS / Facebook

Jednoduchá a zároveň geniálna myšlienka, ktorá si zaslúži obdiv je našťastie vo forme aplikácie dostupná pre každého a zadarmo. Už horšou správou je, že balíčky rôznych polôch stoja každý zhruba jedno euro. V ponuke sú aj polohy pre viac ľudí. V obchode App store nájdete aj appku zvanú SOVS, ktorá je určená pre jednotlivcov. Jej cena je tiež 1 euro.

SOVS / Facebook

Ak si chcete aplikácie vyskúšať, môžete tak urobiť na odkazoch nižšie. Pre operačný systém Android sa v čase písania článku aplikácie SOVS nenachádzali. Snáď ich autori čoskoro sprístupnia aj pre najpoužívanejší operačný systém na svete.

Stiahnite si SOVS pre operačný systém iOS - 1,09 €

Stiahnite si SOVS2 pre operačný systém iOS - ZADARMO

Najnovšie z kategórie: Appky / Soft / Hry

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio