MOBIL.sk MOBIL.sk

Slúchadlá Apple AirPods 2 sú pomaly za dverami. Prídu v novej farbe a s týmito funkciami
zdroj: martinhajek.com

Slúchadlá Apple AirPods 2 sú pomaly za dverami. Prídu v novej farbe a s týmito funkciami

Druhá generácia mega úspešných slúchadiel od Apple by sa mohla stať realitou už v marci.

Bezdrôtové slúchadlá Apple AirPods vyšli ešte v roku 2016 a odvtedy sme sa nedočkali žiadnej novej verzie. To by sa malo zmeniť už tento rok s predstavením Apple AirPods 2, ktoré by okrem iného mali priniesť nové bezdrôtové nabíjanie. Najnovšie správy z portálu MySmartPrice nám dávajú zas o niečo bližší pohľad na plány Apple v súvislosti s ich slúchadlami.

V prvom rade sme sa dozvedeli, že Apple AirPods 2 sú už v podstate za dverami. Apple ich údajne plánuje predstaviť na jar počas špeciálneho eventu. Spoločnosť organizuje každoročne uprostred marca veľkú konferenciu, na ktorej prezentujú svoje novinky. Nových AirPods by sme sa teda mohli dočkať už budúci mesiac. 

Apple AirPods 2 budú podporovať bezdrôtové nabíjanie | zdroj: Apple

Podľa informácií, ktoré zatiaľ máme, by druhá generácia slúchadiel mala mať veľmi podobný dizajn ako prvá. Hlavný dôvod je, že Apple chce, aby bola nová krabička, podporujúca bezdrôtové nabíjanie, kompatibilná aj so staršími modelmi. Mohla by ale prísť v novej čiernej farbe, čo by mnoho zákazníkov určite uvítalo.

AirPods 2 by tiež mal pokrývať špeciálny povlak, vďaka ktorému by lepšie držali v ušiach. Zlepšenia nastanú aj v kvalite zvuku - hovorilo sa o prepracovanejších basoch, na ktoré sa niektorí fanúšikovia sťažovali. A nesmieme zabudnúť ani na to, že novinka by mala obsahovať viac snímačov vo vnútri samotných slúchadiel.

Najnovšie z kategórie: Apple

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio