MOBIL.sk MOBIL.sk

Klasická čierna aj odvážna žltá. Pozrite sa, v akých farbách príde Samsung Galaxy S10
zdroj: mysmartprice.com

Klasická čierna aj odvážna žltá. Pozrite sa, v akých farbách príde Samsung Galaxy S10

20. februára by nám mal Samsung predstaviť svoje nové vlajkové lode na tento rok. Vďaka doterajším únikom vieme, že sa dočkáme hneď troch nových smartfónov – Galaxy S10, Galaxy S10+ a Galaxy S10e.

Technologický nadšenec Ishan Agarwal sa spolu s MySmartPrice rozhodli zozbierať doterajšie úniky, spojiť ich do seba a ukázať nám, v akých farebných variantoch vlastne nové mobily prídu. 

Samsung Galaxy S10 a S10+

zdroj: MySmartPrice

Drahšie vlajkové lode Galaxy S10 a S10+ prídu v rovnakých troch farbách. Nenápadná čierna pripomína minuloročné vlajkové lode, modrozelená farba s prechodom je zas úplne nová farba Samsungu, ktorá nám trochu pripomína Huawei Mate 20. Najvýraznejšia je ale zrejme biela farba, v ktorej napríklad prišiel koncom 2018 aj Galaxy Note 9. 

Samsung Galaxy S10e

zdroj: MySmartPrice

Ešte zaujímavejší je ale pohľad na farby pri lacnejšom Galaxy S10e. Malo by ísť o priameho konkurenta iPhonu XR od Apple. Podobne ako on, aj Galaxy S10e ponúkne aj o niečo odvážnejšiu farbu. O nej prvýkrát napísal portál MySmartPrice. Galaxy S10e sa bude dať kúpiť v do očí bijúcej žltej farbe s názvom „Kanárska žltá.“ Ďalšie tri farby budú rovnaké, ako pri Galaxy S10 a S10+.

Autor obrázkov do svojho porovnania nezahrnul modrú farbu. Dôvod je ten, že modrý Galaxy S10 bude predstavený neskôr, v priebehu roka. 20. februára by sme sa mali dočkať len farieb, ktoré vidíte na obrázku.

zdroj: bgr.com

Najnovšie z kategórie: Samsung

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio